Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Gyakran előfordul,hogy valaki...

Gyakran előfordul,hogy valaki abortuszra készül,de végül missed ab miatti műszeres befejezés lesz a vége?

Figyelt kérdés
Én egyszer hallottam csak ilyenről,miközben sok olyan vetélésről ahol szerették volna a babát. De lehet,hogy csak nem verik nagy dobra.
2020. jún. 28. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászaton dolgozom, szerintem marha ritka. Alig látok olyat, aki elvetél, de amúgy sem akarta megtartani,

De azért hozzáteszem, hogy ha valaki abortuszra készül, akkor egyszer megállapítjuk az élő terhességet, utána már nem nézegeti senki. Lehet, hogy ha közvetlenül beavatkozás előtt csinálnánk meg egy UH-t, akkor több missed ab lenne köztük.

2020. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beavatkozás előtt nincs uh? Én azt gondoltam,hogy akkor is szoktak csinálni.
2020. jún. 28. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Minek, ha úgy sem akarja megtartani? :D
2020. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászaton kívül meg azért nem hallani róla, mert a nem kívánt terhességet nem szokás bejelenteni. Gondolj bele, ha van körülötted olyan aki elvetélt, honnan tudod? Onnan, hogy aktívan próbálkoznak és beszélnek arról hogy hogy megy, onnan hogy bejelentették a terhességet vagy akár már látható jelei voltak, onnan hogy összetöri őket lelkileg a vetélés és ebben támaszt keresnek.

Aki eleve meg akarta szakítani a terhességet az nem veri nagy dobra mert minek, nincsen facebookos bababejelentő poszt, minél hamarabb intézi az abortuszt úgyhogy nem is látszik a terhessége, nem előzi meg számtalan “próbálkozunk a babával” beszélgetés, és utána nem gyászol - vagy legalábbis nem nyilvánosan, mert nagyon sokan még mindig elítélik az abortuszt.

2020. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze ezzel tisztában vagyok , de itt neten se találkoztam ilyennel,pedig itt aztán minden van.
2020. jún. 29. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!