Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás befejezése után...

Khniki kérdése:

Szoptatás befejezése után visszaállt a melletek? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja nem szoptatok. Talán mintha már kisebbek lennének a melleim, de eléggé lógnak. Terhesség előtt nyáron sokszor melltartót sem hordtam, szép tartásuk volt. Most meg...
2020. ápr. 30. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem állt vissza csak a méret. Az alakja nem a régi.
2020. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 5 éves a gyerek, de sajnos lóg nagyon. :(
2020. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt, négy gyerek után is olyan volt, mint az elsö elött!
2020. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott, de mivel nagyok, előttük is lógtak.
2020. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 2 félig üres tejeszacskó lett
2020. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan nem lett, de még sokat telt vissza egy év alatt. Amikor abbahagytam, eléggé megijedtem :)
2020. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon rövid ideig tudtam szoptatni sajnos még is olyan lett mintha évekig szoptattam volna. És a szép az egészben hogy nem rögtön lett olyan, hanem hónapok alatt alakult ki az új végleges forma. Ezen idő alatt nem híztam, nem fogytam szóval nem ez adta meg a kegyelem döfést.
2020. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ezek szerint alkati kérdés, csak reménykedni lehet.
2020. máj. 1. 08:16
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Borzasztóak lettek, szörnyen lógnak. Jövőre meg is csináltatom őket. Sajnos kénytelen vagyok mert így nem akarok kinézni életem végéig :-(
2020. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Van olyan anyuka aki azért nem szoptat,nehogy megereszkedjen a melle?
2020. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Ha szoptatás befejezése után lógós melleid lettek, akkor ez már látszott a szoptatás alatt is?

Tehát ha mondjuk 2 évig szoptatok, akkor csak utána derül ki, hogy milyen lesz végül a mellem? Vagy ez már közben, mondjuk 4 hónap után is látszik?

Szülés és szoptatás befejezése után másnak is brutálisan hullott a haja? Mennyi idő volt, mire visszaállt a normális hajhullás?

Már mindenhonnan a hajamat szedjük össze, nagyon bosszantó. Január 31-én szültem, és pontosan 3 hónapig tudtam szoptatni. Mióta befejeztem, tehát kb. május első hetében, azóta nagyon durván hullik a hajam. Pedig szülés óta is rendszeresen vágatom, ahogy szoktam 3...

Szoptatás befejezése után hízni fogok?

Terhesség előtt 58-60 kg voltam. De azelőtt jo pár évvel voltam kevesebb is. Szülés előtt 78 kg voltam, azota 24 kilót fogytam eddig, 54 vagyok most. Próbálok odafigyelni, meg ugye a szoptatás miatt is több kalóriát égetek gondolom. De én szeretnék ilyen maradni, jól...

Szoptatás befejezése után a mell méretével mi lesz?

Nekem szülés előtt olyan 75/A-B melleim voltak. Most szoptatás alatt 85/C. Aminek nagyon örülök, végre van mellem😄 kicsit lógósabb lett, de az nem zavar. Mire számítsak? Marad ilyen vagy össze megy ugyanolyan kicsire? Kinek hogy alakult?

Ha abbahagytam a szoptatást, akkor ez okozhat pattanásos arcbőrt?

Jár hormonváltozással a szoptatás befejezése?

Szoptatástol kezdve megváltozott a mellbimbod mérete? Szoptatás befejeztével visszaállt az eredeti méretére?

Ugy értem,hogy szoptatáskor maga a mellbimbó megnövekszik az igénybevétel miatt, viszont a szoptatás befejeztével vissza"zsugorodik" a szoptatás/teherbeesés elötti méretére?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!