Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Fél èvvel császáros szülés...

Fél èvvel császáros szülés utàn abortusz?

Figyelt kérdés

Fèl ève szültem császárral. Egy ideig Azalia fogamzàsgàtlót szedtem, de mivel úgy éreztem, hogy apadt tőle a tejem, abbahagytam. Egyedül nevelem a kisbabàmat és a tizenéves fiamat, volt egy kapcsolatom nemrég, de nem maradtunk együtt. Óvszerrel védekeztünk, viszont elképzelhető, hogy későn hasznàlta, így most kb 6-7 hetes terhes vagyok. Nem szeretnèm megtartani, a héten megyek intèzni a teendőket, viszont olyan kérdésem van, hogy be fognak engem fektetni másfél napra, illetve hogy esetleg a kisbabàmat vihetem-e magammal. Anyatejes, esténkènt 2-3-szor kel, napközben is 4-5-ször szopizik mèg, a tàpszert el sem fogadja. Van valakinek ebben tapasztalata. Règebben volt egy terhességmegszakítàsom, akkor bent kellett lennem másfèl napot, mert az első kisfiam is császárral született. Ràadàsul a kórhàz 30 km-re van, így az sem megoldható, hogy valaki behozza többször a kicsit hozzàm.

Azt kérem, hogy senki ne írja, hogy tartsam meg, mert az én helyzetemben ennek semmi oka nem lenne, így is nehéz nèha a két gyerekkel nem csak anyagilag. Köszönöm a normális vàlaszokat



2020. jún. 30. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy vihetnéd a kicsit, szerintem ez nem megoldható. Próbálj valakit találni a kicsi mellé, addig meg próbálj meg elrakni anyatejet.
2020. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket nem viheted magaddal, keress valakit, aki vigyáz rá, le kell fejni neki előre tejet.
2020. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A srác egy hónapja meghalt... köszönöm az èpítő jellegű hozzászólásokat nèmelyik baromnak.
2020. jún. 30. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Cöcöcö, a nem maradtatok együtt meg a meghalt nagyon nem ugyanaz.

És számolok. 6 hetes terhes vagy, ami azt jelenti, hogy 4 hete jött össze a baba. Belehalt a szexbe a srác?

2020. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mivel anonymként vagy ennyire ítélkező, nem tudhattam, hány válasz a tiéd ;)
2020. jún. 30. 17:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Névvel kommentelj, és akkor talán átlàthatóbb, melyik nethuszár vagy. ;)
2020. jún. 30. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gyanúm, hogy az altatószer és egyéb gyógyszerek miatt nem is szoptathatod utána egy ideig. Mindenképpen fagyassz le tejet, illetve érdeklődj a szakembernél, milyen megoldást javasol.
2020. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Későn használta az óvszert? Ejakuláció után? Vagy ezt hogy érted...
2020. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Előtte, de nem az egész együttlét alatt.
2020. júl. 3. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Na jó, kamukirálynő! ,,volt egy kapcsolatom nemrég, de nem maradtunk együtt. " Most meg azt írod, meghalt. Aha!

Meg ha már volt abortuszod az első gyereked után, akkor tudod hogy mennek a dolgok. Babát nem vihetsz a kórházba, ahol megöleted a benned levő babát.

2020. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!