Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem bántátok meg, hogy az...

Nem bántátok meg, hogy az abortuszt választottátok?

Figyelt kérdés

Van már három gyermekem, sajnos nehéz helyzetbe kerültünk.

Egy hónapja vetettem le a spirált, mert problémát okozott nálam.

Gyógyszert kezdtem el szedni, de úgy néz ki nálam nem működött.

Ma teszteltem, pozitív lett.

Sajnos nem tudom megtartani, anyagilag így sem egyszerű.


2020. aug. 4. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem. 19 éves se voltam, egy rossz kapcsolatban, aminek egy hónap múlva vége is lett. Vettem be eseményutáni tablettát, de valószínűleg túl későn jutottam hozzá. Eltelt azóta 6 év, de most is úgy érzem nagyon jó döntést hoztunk.
2020. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 12 éve volt abortuszom és egyáltalán nem bánom! Bánni max azt bántam volna, de azt nagyon, ha megtartom. Tudom, hogy jó döntést hoztam és a jó döntéseiket ugyebár nem szokták az emberek megbánni.
2020. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit sem bántam meg, tudom hogy ez volt a legjobb, legracionálisabb döntés és ma sem csinálnám másképp.
2020. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

1 hónapja vették le a spirál és egy hónapja szedsz fog.gátló tablettát? Biztosan terhes vagy? Ennyi idő alatt a védettség se alakul ki (csak ha szigorúan a menszeszed első napján veszed be az első szemet).


Emiatt a tabletták első hónapjában kiegészítő védekezést szoktak ajánlani, ha és amennyiben nem a mentruációd első napján kezded el szedni az első szemet (hanem mondjuk a 3-5 napon).


Így nem csoda, hogy "nem működött" a "gyógyszer", ahogyan fogalmaztad, nem?


Abortuszom még nem volt szerencsére. Kitartást!

2020. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kevesen bánják meg a döntéseiket, mindegy, hogy melyik oldalt választották, abortusz vagy megtartás, a saját döntésed, ami kihatással lesz az életedre, amit ritkán utálnak az emberek.. Bárhogy is döntesz, jó döntés lesz!
2020. aug. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Volt 5 abortuszom

Egyiket sem banam meg.

Elsonel 18 voltam szar kapcsolat par honapja

Masodiknal egy alkalmi szex miatt

Harmadiknal a fonokom eroszakolt meg

A negyediknel a csaszar utan par honappal (ha megtartom belehalhatok)

Az otodik spiral mellet 43 evesen


Jelenleg van 3 szep es okos gyerekem es boldog vagyok veluk.

2020. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Keresztanyám megbánta. Kb 35 éve volt abortusza, utána nem tudott már teherbe esni, nem lett gyereke.
2020. aug. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Én megbántam, el sem tudom mondani, hogy mennyire. Életem legnagyobb hibájaként, legrosszabb döntèsekènt élem meg.
2020. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit sem bánom, a mai napig a lehető legjobb döntésnek tartom. Bánni a megtartást bántam volna meg.
2020. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
A teljesen szubjektív válaszokat, hogy lehet pontozni? :D Úgy érzem, hogy vannak a magzatfanatikusok és vannak az abortuszfanatikusok. Egyik sem jobb a másiknál.
2020. aug. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!