Abortusz utáni első mensi?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit hosszú lesz de remélem tudtok biztatót írni..

Szóval Jún26-án volt abortuszom,utána 2napig véreztem ami nyúlós/ragacsos volt. Rá kb 5napra hirtelen megindult a vérzésem erős görcsökkel,egyből szaladtunk ügyeletre ahol uh után kiderült hogy szövetdarab maradt vissza,csíkszerű vér/folyadék volt a méhemben. Erre írtak fel antibiotikumot és cseppet,majd 1hét múlva kontroll. Enyhült a vérzés már csak épphogy volt valami wc papíron. Eljött a kövi vizsgálat ahol még mindig ott volt a méhemben..kaptam megint gyógyszert és cseppet,de következő vizsgálatot már nem írtak ki. A vérzés teljesen elmúlt már semmi panaszom nem volt.

Most júli30-án megjött(?),előtte kb 2napig minimális barnázás volt. Ez a vérzés ugyanolyan volt mint a műtét utáni..nyúlós/ragacsos és nem tartott tovább 2napnál..azóta szúrkálásokat érzek a hasamban hol jobb hol bal oldalt. Szerintetek ez normálisnak mondható, vagy mindenképp menjek újra dokihoz?! Normális hogy ilyen a menstruációs vér? Már kellemetlenül érzem magam annyit voltam ott..:(



2020. aug. 5. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy aki abortusz után 2 nappal már szexelt?
2020. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem,nem én vagyok..😅
2020. aug. 5. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!