Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy hete volt abortuszom ....

Egy hete volt abortuszom . Mikor jön meg az első menstruáció? De ha nem jön meg akkor valószínű a teherbeesés? Abortusz utáni vérzés az csak tisztulásnak számít, vagy peteérés?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Műtétes befejezésem még nem volt, csak vetélésem. Utána én véreztem 2 hétig, ez volt a tisztulás. Aztán attól a naptól számítva, mikor elvetéltem 31 napra megjött az első menszim. Valaki rögtön teherbe esik, meg se várva az első menszit. De ez igen kockázatos. Az esetek túlnyomó részében azok a magzatok sem maradnak meg.
2014. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Már ne haragudj de milyen ember az aki kicsivel az abortusz után már szexel védekezés nélkül? Márpedig ha kérdezed a terhességet ilyenről lehet szó...
2014. jan. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az első menstruáció várható ideje az abortuszt követő egy ciklusnyi időszak (egyéntől függően 26-32 nap is lehet). Ha nem jön meg, akkor is lehet teherbe esni!!

Az abortuszt követő vérzés (1-2 hét még normális) tisztulás.

2014. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

2-es, nem olvastad el, hogy spontán vetélés volt?

Hány hetesen vetéltél el? Ha nem kellett orvosi befejezés, nem lehetett túl nagy. Mert az esetben nem terheli meg a szervezeted egy újabb teherbeesés, de azért 3-4 hónaposnál már igen. Ott kb 3 hónapot érdemes várni.

2014. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4-6 het utan job meg a menstruaciod, ne szexelj 6 hetig. A kesobbi termekenyseged es egeszseged erdekeben.
2014. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4es hol olvastad a spontán vetélést? Mert hogy a kérdésben nincs az fix.
2014. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6, nem tök mindegy? Élettani szempontból semmi jelentősége, és a Kérdező élettani kérdést tett fel, nem erkölcsit...


Kérdező, az abortusz utáni vérzés a méhnyálkahártya terhesség utáni leválása, nem sima menstruáció.

2014. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem tök mindegy, mert felelősségre vontál olyan miatt amit te olvastál félre...
2014. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8, én nem vontam senkit felelősségre... de látom, akinek az előbb reagáltál, ő is "66%-os" - úgyhogy érthető a feltételezésed.

Én arra reagáltam, hogy nem kellene minden abortusz-témába erkölcsi kardlengetést vinni... aka "Már ne haragudj de milyen ember az..."

2014. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!