Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyibe kerül egy abortusz,mi...

Mennyibe kerül egy abortusz,milyen papírok kellenek hozzá...?

Figyelt kérdés
A lehető legrosszabul alakúlt az életem az elmúlt hetekben... 24 éves làny vagyok...Kb. Egy hónapja veszítettem el a munkámat..a barátom úgy 2hete szakított velem egy másik lány miatt , én meg kb. egy hete tudom , hogy terhes vagyok. Egyszerűen nem tudok most egy babával mit kezdeni , hiszen még a rezsit sem nagyon tudom fizetni. Az egészségem sem a legjobb... fiatal korom ellenére magas vérnyomásban szenvedek amire már jó pár éve gyógyszert szedek...! Segítségem meg nincs! A szüleim közül csak anyumkám él de ő is egy pár éve már kerekes székbe kényszerűlt... Nagyszülők sincsenek már... Tiszta depresszíós vagyok...☹️ A volt barátomat meg nem érdekli a baba pedig majdnem 5évig voltunk együtt..! Ezért is jutottam erre a döntésre...Sajnos!!!
2020. szept. 3. 12:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom a helyzeted. Azt hiszem 30.000 Ft körül van egy abortusz. A nőgyógyászati vizsgálat után kell a családvédelmishez menned, azt hiszem 2x és csak azután tudod a műtétet megcsináltatni.
2020. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

tekintve a nehez helyzetedet, a volt parod kifizethetne a beavatkozas felet legalabb, ha csak nem akarja hogy kesobb gyerektartasra bepereld ...


sok sikert es erot kivanok a tovabbiakhoz ❤️

2020. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek....!

Hát remélem az abortusz kifizetésében legalább besegít... 🙁

2020. szept. 3. 12:59
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
37000Ft plusz apró. De szociális helyzetre hivatkozva lehet ingyenesen is végeztetni.
2020. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Max 50% engednek sajna


Hat ha az exed nem fizeti ki mond neki h 18evig fizetni a gyt-t tobbe fog fajni neki.

Szal tegye le azt a 37e neked.

Oke zsarolas de ha ilyen helyzetbe vagy akkor elfogadhato.

2020. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
15%
5ös a pasi miért fizesse ki az egészet? A kérdező nem volt ott a felelőtlen aktusnál talán?
2020. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
mert nem az o elete megy tonkre egy nem kivant terhessegben, neki kell kesobb fizetnie ami nyilvan joval nagyobb osszeg lesz, es mivel a kerdezo jelen helyzetben valoszinuleg nem tud ca. 40 ezret kicsengetni
2020. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

41.675 Ft. volt.

Tegnap volt nekem.

Egy gyermekem van, nem vagyunk hátrányos helyzetben így semmilyen kedvezményre nem voltam jogosult, ugye GYES-en se vagyok, már 11 éves a lányom.

Sajnálom, kitartást neked!

2020. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Kedvezményre csak akkor vagy jogosult, ha GYES-en vagy, ha rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülsz,ingyenes ha erőszakos közösülés következménye, esetleg veszélyezteti az életed a terhesség, amúgy annyi amit írtam, 41.675 Ft. Nem hittünk párommal a szemünknek.
2020. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Ja, megint én vagyok.

Papírok: Csvsz 2x, vérvétel, aneszteziológus, aztán mehetsz időpontot kérni műtétre.

2020. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!