Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítás hogy zajlik?

Terhességmegszakítás hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Szültem kétszer, nem tudom van-e jelentősége. Mennyit kell bent lennem? Csinálnak-e előtte ultrahangot? Altatnak-e?
2020. szept. 13. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha természetes úton szültél (nem császárral), akkor nem kell előzetes tágítás. Valszeg 1 napot. Szoktak UH-t csinálni. És igen, altatnak.
2020. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A rengeteg privát üzenetre inkább itt válaszolnék. Sajnos hiába próbál bárki bűntudatot kelteni, nem fog sikerülni. Nem ölök meg senkit. Nincs kit, nem is volt. Sajnos soha nem fejlődött ki, mert az 5.héten a petezsáknál megállt a dolog. Rettenetesen fáj, hogy így van, de sajnos ez van. Szívemből reméltem, hogy legalább a műtétet el tudom kerülni, de úgy tűnik nem.
2020. szept. 14. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, szívesen. (most majd azért fognaak oltogatni a drága magzatvédők, hogy rossz kategóriába írtad a kérdést:)) Egyébént nyilván a nőgyógyászra kell hallgatni - hisz ő vizsgált meg - de szerintem még várhatsz. Pont ilyen esetekre lenne jó, ha nálunk is elérhető lenne az abortusz-tabletta, akkor egy kvázi "erős menstruációval" túlesnél az egészen.
2020. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utólag rájöttem, hogy rossz kategória. De ha jó helyre írtam volna sem ertem miert kell privát írogatni
2020. szept. 14. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Most nem tudom, hogy a Kérdező másolta be mindazt, amit privátban kapott, vagy csakugyan ennyire korcs idióta valaki, hogy mem, fogta fel a #2-t... és ide Ctrl-C + Ctrl-V zte az összes unalomig ismételt lelki zsarolós magzatvédős szemetet...
2020. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én másoltam be, de ugyanezeket kaptam privátban egy Mary 2020 nevű felhasználótól. Köszönöm, valóban most már sokkal könnyebb elengednem egy kívánt, de nem fejlődő terhességet. Nem értem miért kell ilyen undorító üzenetekkel bombázni egy amúgy is rennetes helyzetben lévő anyát.
2020. szept. 15. 07:07
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, ne foglalkozz az idiótákkal, az ember lelki nyugalma lényegesen többet ér. Remélhetőleg a moderátor az írásművekkel együtt kitakarította a zaklatót is... (persze ezek másnap visszakúsznak egy új regen, és fojtatják a küldetéstudatos agyament zaklatásaikat...)
2020. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!