Hogyan zajlik egy 10 hetes terhesség megszalitás?

Figyelt kérdés
Sajnos, a babámnak nincs már szívhangja, és nem is fejlődik. Az orvos missed ab. irt elő holnapra. Hogyan fog zajlani? Egésznap sirtam, rettenetes a fájdalom lelkileg, és nagyon félek a műtétől is.

2018. jún. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A műtétből semmit nem fogsz érzékelni. Ha még nem szültél, akkor ma este be kell feküdni, tesznek fel lamináriát és holnap lesz egy 10 perces kisműtét. A laminária állítólag kellemetlen, menstruációs görcsöket okoz, műtét után már nem fog fájni a hasad.
2018. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
79%

Szia! Először is sajnálom ami veled történt.. Én pont a mai napon estem át a műtéten. Féltem de az altatás miatt semmit nem éreztem, utána pedig kicsit véreztem de nem vészes az sem.. Nagyjából 10percet voltam a műtőben.

Kitartást neked!

2018. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szültem még. Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 26. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Szia, nekem semmi fajdalmam nincs, a laminaria sem fajt. Engem hnap mutenek. Elottem egy missed abos lany volt. Nevetgeltek is a dokival. Nem volt neki sem gond a felhelyezes. Gyors gyogyulast kivanok!
2018. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!