Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítás hogyan...

Terhességmegszakítás hogyan zajlik? Mennyire fáj? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

tágítanak, kiszívják a magzatot, darabjára szaggatva;

mama az ab leggyakrabban altatásban zajlik, fájni csak a tágítás fáj

kb 40 000

2018. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

A hogyan zajlik alatt mit értesz? Mire vagy kíváncsi?

Nem fáj, altatásban végzik, és valóban nem mindegy, hogy milyen tágítást alkalmaznak.

Kerekítve 40.000 forint.

2018. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező.

Nekem még friss az élmény nemrég történt meg velem is.Orvosnak jelezni nem akarod a magzatot ad az papirt.Elkel menni a gyermekvédelmishez 2 tanácsadásra.a másodikon kapod a csekett 38-körül lesz.2 időpont között lehet már kérni a kórházban az időpontot.Ha még nem szültél kapsz egy lamirális pálcát ami kitágít eléggé a műtéthez.nekem ennek csak a felhelyezése fájt semmi más.A műtétnél altatnak semmire nem fogsz emlékezni.

2018. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Kinek mennyire fáj? Az anyának lelkileg, a gyereknek fizikailag.
2018. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Durván 40 ezer Ft. A menetét már leírták nagyjából, orvosnak jelzed h nem tartod meg és ő utána elmondja, hogy mi a további teendő. Tanácsadásra kell menni, kettőre, kapsz majd csekket. A műtétet altatasban végzik. Nem faj, max a tagitas.

Engem sem lelkileg, sem testileg nem viselt meg, tudom jól döntöttem. Barátnőmnek is sajnos volt abja, de neki se okozott semmilyen lelki problémát, testit meg abszolút, ez egy kis műtét.

A kérdező pedig azt kérdezte mennyire fáj a műtét, egyértelműen neki, az ő számára, kötve hiszem, hogy bárki aki abra készül azzal lenne elfoglalva, hogy az a fejletlen embrió a hasában mit “érez”. De ha már itt tartunk, semmilyen gyerekről nincs szó, csak egy fejletlen embrióról, ami nem képes fájdalmat érezni. Tehát innentől felesleges erről beszélni + a kérdés sem érteni vonatkozott.

2018. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
A magzat egy élő ember. Fájni fog neki nagyon. A terhességet megszakíthatod, de az anyaságot nem. Abortusz után egy halott gyermek anyja leszel.
2018. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Hát biztos könnyebb úgy abortuszra menni, hogy azt hiszi az ember sejtcsomó, de az az igazság, hogy fogantatásától 9 hónap áll rendelkezésére, hogy ember legyen és rohamos ütemben fejlődik. 4 hetesen már dobog a szíve. Az érző idegek működésbe lépnek,több millió agysejtje fejlődik percenként. Szóval mire abortuszra kerül a sor már kész kis emberke kezekkel lábakkal. Jó hogy nem kell látnotok mikor kiszedik mert lányok rosszul lennétek, hogy mit tettetek. Örülnék, ha tudatlanul nem vezetnétek félre azokat, akik még esetleg normálisan gondolkodnának és menthetők. Az abortusz után depresszió, a párkapcsolat megszakadása, önmarcangolás és soha nem szűnő lelkiismeret furdalás vár, ha felfogod mit tettél és picit is érzékenyebb a lelked.Inkább kérj segítséget és konzultálj olyanokkal akiknek arca és neve és tapasztalata is van. Az életvédő alapítványok rengeteg mindenben kelengye stb. tudnak és akarnak is segíteni. Nem az abortusz az egyetlen út.

[link]

2018. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

így zajlik:



[link]

2018. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Írd be e google képkeresőbe,hogy abortusz, és meglátod.
2018. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Mennyi idős a kisbabád, 6 hetes? Már van keze, van lába, van füle. Valószínűleg az anyukája orrát és az apukája füleit örökölte, vagy fordítva.


Képzeld el, hogy nézhet ki most. Gyönyörű, egészséges, élő kisbaba. Ver a szíve, érzi a fájdalmat.


Ezt a kisbabát darabokban fogják kitépni belőled, mert ez történik az abortusz alatt. Nincs olyan módszer, amivel egészben ki lehetne szedni. Az élő kisbabádat darabokban fogják kitépni belőled. Én nem tudok szörnyűbb gyakorlatot elképzelni, bármit, ami ennyire kegyetlen és szívtelen, mint ezt tenni egy pici babával, aki érzi a fájdalmat.


Isten adott neked egy babát. Azért, mert megérdemled. Mert képesnek tart arra, hogy jó anya legyél. Most, hogy már tudod mindezt, képes lennél arra, hogy a saját húsodat és véredet ilyen kegyetlen módon kínozd?


Azt tudnád mondani: Sajnálom, szívem, de meg kell halnod, mert rossz időben jöttél?


Szerintem te jobb ember vagy ennél.


[link]


Azt tudod, hogyha akárki is a családból akár csak minimálbérre is van bejelentve, (pl. anyukád, apukád, a párod, az ő szülei, stb) akkor a baba után havonta 100 000 Ft jár a pici két éves koráig?


Ha ennél többet keresnek a szüleid, akkor több.


Tartsd meg mindenképp!


https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=X6x4r5RH7fs


itt egy nagyon jó cikk a juttatásokról:

[link]


Ha szeretnéd, szívesen kiszámolom itt neked, hogy mennyit kapnátok, könyvelő vagyok. mielőtt akármit is tennél, egy számítást megér. Meg ha gondolod, még a pici születése előtt elküldök ingyen egy csomó babaholmit, ami csak a baba születése után kell: kisruhákat, babakocsit, kiságyat, stb.


[link]


Ahová Isten babát ad, oda erőt is ad. Erős nő vagy, harcolj a kisbabádért!


Ölel,


Noémi


[link]


[link]

2018. máj. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!