Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítás utáni...

Terhességmegszakítás utáni barnázás mit jelent?

Figyelt kérdés

Szeptember 28-án történt a megszakítás, rá egy hónapra, október 28-án barna pecsételést tapasztaltam. E-maileztem az orvosomnak, aki azt mondta, hogy indítható a fogamzásgátló, így aznap el is kezdtem szedni. A két hetes uh-n minden rendben volt, akkor volt 4mm-es a méhnyálkahártya. Semmilyen premenstruációs tüntenem nincs, pedig azt hittem, hogy megjön. A menstruációm nem rendszeres, néha késik, néha hamarabb jön meg a vártnál.

Mit jelent ez a barna pecsételés? Ma reggelre már szinte nincs is.



2020. okt. 31. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg eloszor is. Az UH-n minden rendben volt, a menstruacio kiesese pedig meg normalis, at kell allnia a szervezetednek.

A pecsetelo barna folyas utalhat akar mehszajsebre/serulesre is. (Nem feltetlenul a beavatkozas miatt, hanem a terhesseg alatt fellepo hormonok megvaltoztatjak a huvely pH-jat, most meg hirtelen vissza kell allnia)

2020. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 3-as!


Már csak annyi a kérdésem, hogy nem kavartam-e meg mégjobban azzal a dolgokat, hogy elkezdtem a gyógyszert? Azt hittem, hogy meg fog jönni, mert előtte mindig barnázok. Még mindig nem jött meg, de ugyanúgy pecsételek halványan.

2020. nov. 1. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, tudtommal a fogamzasgatlas mellett az elso 3 honapban ha nincs menstruacio az normalisnak szamit. Ha egyeb mellekhatast eszlelsz (libidovaltozas, hangulatingadozas, szedules/emelyges stb.) akkor kell kerni uj fogamzasgatlo tablettat.
2020. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!