Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt már abortusza, a...

Akinek volt már abortusza, a beavatkozás után mennyi ideig tartják bekötve a branült? Ébredés után azonnal kiszedik vagy távozásig bent hagyják?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 16:49
 1/10 anonim válasza:
70%

Nekem távozás előtt kb.20 perccel vette ki az ápolónő.

Ne izgulj, minden rendben lesz 🙂

2020. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha normálisan van bekötve, semmiféle kellemetlenséggel nem jár, ha bent van, ne aggódj.
2020. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem távozásig bent hagyták, ha esetleg valami probléma lenne azonnal tudjanak gyógyszert adni.
2020. nov. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem az a problémám, hogy 1-2 perc alatt teljesen bepánikolok a tudattól, hogy bennem van a tű és nem magától a fájdalomtól félek mert azt szerintem jól tűröm😅
2020. nov. 24. 07:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igaz nem abortusz, hanem missed ab volt, az lényegében ugyan az.

Nekem mikor már utcai ruhában, kabátban, díszmagyarban álltam és vártam a záróm, akkor szedték ki. 2 percel indulás elött.

Ráadásul nekem balf..ul rakták be, a kisujjam alá a kézfejemre, konkrétan a kezem nem tudtam mozdítani, mert fájt

2020. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tegnap végre túlestem rajta, nekem a könyökhajlatomba rakták, miután felébredtem kb 2 órán keresztül volt bennem aztán mikor jöttek a nővérek az uzsonnával meg, hogy menjek pisilni akkor megkértem őket, hogy előtte vegyék ki. Először nemet mondtak, de aztán második alkalommal amikor sikerült elmagyaráznom, hogy miért akarom, hogy kivegyék akkor rögtön jöttek és kiszedték. Aztán még két órát kellett várni a doktornőre amíg végez a műtőben és aláírja a távozáshoz szükséges papírt...

(Egyébként Olaszországban csináltattam mert nem volt időm visszamenni Magyarországra a karantén miatt, lehet ott kicsit más)

2020. nov. 25. 08:23
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
"hogy 1-2 perc alatt teljesen bepánikolok a tudattól, hogy bennem van a tű" - akkor máris megnyugodhatsz, mert egy testhőmérsékleten lágy műanyag cső van benned, nem tű. A tű csak a beszúráshoz kell, utána eltávolítják.
2020. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
A tűtől félsz, de az abortusz természetes neked. Gratulálok!
2020. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvédőknek jobb a lelküknek, ha mindenhova odapiszkítják az ostobaságaikat:(
2020. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van aki fél a magasságtól és mégis szeret repülővel utazni. Egyik sem törvényellenes🤷🏼‍♀️
2020. dec. 29. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!