Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt abortusza hogyan...

Akinek volt abortusza hogyan élte meg lelkileg és testileg egyaránt a beavatkozást?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Sajnálom ami veled történt. Nekem pár éve volt, az idö segitett. Mikor volt a beavatkozàsod? Ha szeretnél irj privàtban.
2016. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem abortuszom volt, hanem elvetéltem. Szavakba nem önthető csalódás, fájdalom, békétlenség a világgal és a helyzettel. :( Sajnálom.
2016. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Azért z abortusz meg a vetélés két külön dolog utolsó. Te akartad a gyereket, a kérdező meg az első szándékosan mondtak ki rá halálos ítéletet.
2016. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Tudom, de mindenképp szomorú. Akkoriban az abortuszos kérdésekre rá se tudtam nézni...


Az élet igazságtalan. De ne ítélj, hogy ne ítéltess :)

2016. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Miért is ne? Felőlem az kapartatja ki magát aki akarja, csak aztán ne kezdje sajnáltatni magát hogy jajj de rossz neki...
2016. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
:(
2016. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Most miért? Hs valaki szándékosan töri el valamilyét pl azt se sajnáljuk, senki nem állt nagykéssel felette hogy ne védekezz normálisan, és utána kapartassál, nem igaz?
2016. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Sajnálom átérzem borzalmas nehéz döntés volt, de inkább ez mint évekig szenvedni egy beteg gyerekkel. Testvére szenvedett volna miatta.

Az idő segíteni fog, és sok programm kirándulás. Legyen sok közös progi a családdal.

2016. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Bennem fel se merült, hogy megtartsam, így megkönnyebbülés volt műtét után. És mielőtt megkapnám, hogy tán védekezni kellett volna, a tizenévig jól működő védekezési módom egy nőgyógy műtét miatt 'tönkrement', ezért csúszott be a gyerek. Azóta meg spirálom van.
2016. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Leirtam privatban a tortenetemet.
2016. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!