Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után mennyire nehéz újból teherbe esni? ( Ha az első elég könnyen összejött ) Nagy rá a rizikó hogy utána nehéz lesz majd a teherbe esés?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon-nagyon minimális esély van rá!
2020. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Semennyire. Tudok olyant, aki három hónapon belül másodjára ment, mert az orvosa ezzel riogatta, ő meg elhitte.

Felvilágosító könyv: [link]

2020. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Semennyire nem nehéz ha élsz nemi életet és egészséges vagy.

Láss engem, 35 elmúltam, volt 4 abortuszom, egy lányom van, de mint aki beteg, annyira vigyázok nehogy újra teherbe essek.

2020. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha komplikációk nélküli abortuszról van szó, azaz nem kapsz fertőzést és az orvosok sem szúrnak el semmit (általában ez történik hála az égnek), akkor valószínűleg semmivel sem csökkennek az esélyeid
2020. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
Egyből teherbe estem abortusz után, szóval elég könnyű
2020. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!