Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz tablettás terhesség...

Abortusz tablettás terhesség megszakítás lehetséges itt magyarorszagbon?Rendelt már valaki a womenonwebről ilyen tablettát?

Figyelt kérdés
Ugy olvastam Bécsben lehetseges viszont 160 ezer ft körül van.Nem azért mert terhes vagyok csak érdekel.És találtam egy oldalt womenonweb ahol lehet rendelni ilyen tabelttát.Vajon ugyanaz a tabeltta mint a bécsi klinikán? Én úgy gondolom hogy megakarják félemlíteni a nőket hogy ne rendelejenek mert ki tudja mi is van abba a tablettába....de ez egy nőket segítő szervezet miért akarna rosszat egy nőnek?És ha valaki épp hogy 2 hetes terhes és beveszi szerintem semmi baja nem lesz !!!Mert aki 1 honapnál többet vár az elvetetésre az szégyen.De aki epp hogy 2 hetes annak ki mit gondol biztonságos lehet ez a módszer?

2020. nov. 20. 21:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%

Nem szabad gyógyszereket ismeretlen helyekről rendelni.

Nemcsak azért, mert fennáll a veszélye, hogy soha többet nem lehet gyereked.

Azért is, mert súlyos szövődményeket okozhat. Azért sme, mert nme tudhatod előre, hogy bizonyos összetevőkre a szervezeted hogyan reagál.

Itthon létezik az esemény utáni tabletta.

Azt sem szabad nyakra-főre fogyasztani, mert erős hormon gyógyszer.

2020. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
2 hetes terhesség nincs. Kezdjük ott. Ha kimarad a menses az már 4 hetes. Olvass utána.
2020. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
64%

Kerdezo, hany eves vagy, 12? Ne legyel buta. Nem rendelunk ilyeneket a netrol, mert sulyos karokat tud okozni. Vagy epp valami c-vitamint kapsz gyogyszernek alcazva, aztan majd csak nezel, hogy nem sikerult a hazi abortuszod.

Es egyebkent az abortusz tabletta nagyon veszelyes, 10-bol kb 1-nek segit, a maradek 9-et meg kell muteni ugyanugy, a szovodmenyek miatt. Plusz nagyon fajdalmas, nagyon sok verzessel jar, es kockazatosabb.

Szerintem inkabb vedekezz, az a legbiztosabb, es akkor nem kell ilyeneken aggodni.

2020. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
5%

2

En 4 hetesen mentem ultrahangra, de kb 1 hetes voltam mikor elkezdtem babaneveket nezegetni (nem tudtam meg, hogy terhes vagyok) szoval siman megerezhette o is, es csinalhatott egy tesztet pl.

2020. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, ne már ! Egy hetes terhesség ??? What ?
2020. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
81%

Amugy megneztem ezt a weboldalt, amire hivatkozol. Neked nem tunik fel mekkora kamu? Ugy kezdodik az egesz, hogy adomanyoznod kell 70-90 euro kozott, meg mielott egyaltalan leadhatnad a “rendelesed” a gyogyszerre. Nyilvan nem fogsz kapni semmifele gyogyszert, el fognak tunni a penzeddel.

Kezdek arra gyanakodni, hogy tenyleg 12-13 eves lehetsz, mert epeszu ember nem dol be ennek a kamunak. Nem ertek hozza, de amugy az ilyen oldalakat nem lehet jelenteni valahol?

2020. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%

SEMMILYEN gyógyszert nem rendelünk random netről. Azt bárki mondhatja, hogy dehát ők csak jót akarnak. A gyógyszereknek ismert a pontos hatóanyag összetétele és tartalma. A gyártó cég garantálja a minőséget (tehát a lehető éeginkább kiszámítható végeredményt). A felíró orvos ismeri az egészségügyi történetedet. Tudja, amit tudni kell, a kockázatokat. Tudja, hogy mik a baj jelei és hogy mit kell olyankor tenni, hogy esetleg ne patkolj el.

Ezek a neten rendelős cuccok pont ezeket nem tudják.


Tegyük fel beveszel valami ilyet. Rosszul leszel. Bemész a dokihoz, ahova eddig is kellett volna, hogy hozza helyre. Baromi jó életbiztosítás, hogy akkor kezdik el kibogozni, hogy mit rendeltél, mit kaptál ténylegesen, lehetett-e volna neked ilyet, stb. És közben neked ketyeg az óra.


Senki nem mondta, hogy ez a cég mindenképp rosszat akarna és direkt bántani akarna. DE. Ők nem látnak téged. Ha jól láttam, kanadaiak. Honnan a búsból tudná egy kanadai szervezet, hogy neked, itthon van-e esetleg valami allergiás reakciód valamire, amit ők ki tudja hol gyártatnak? Vállalnak-e feleősséget éretd, ha esetleg baj lenne és nem oldódna meg minden csak hopp, egy szem gyógyszerrel? Semmilyen erős gyógyszert nem lenne szabad csak úgy hozzávágni emberekhez látatlanban. Aztán akkor nem is beszéltünk még arról, hogy bizonyos hatóanyagok melyik országban elfogadottak/bevizsgáltak/engedélyezettek és melyikben nem.


És akkor most más szemszögből. A jogokkal takarózni nagyon bátor, mikor tudatlan emberek egészségével játszanak látatlanban.

Már a "sima" fogamzásgátlóval is lehet hatalmas galibát csinálni és nem egy olyanról hallottam, akinél pl. májkárosodás vagy vérrög lett a vége. Innentől jöhetek a jogaimmal, ha belepusztulok. A jog szép és jó dolog, de az orvosi etikát és az alapvető biztonságot nem lehet csak úgy nem észrevenni, mert nekem jogom van.

Aztán ha beüt a baj, onnantól (ha túléled) pereskedhetsz te ha nagyon akarsz, csak nem tudom mennyi értelme lesz és hogy vígasztal-e.

2020. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%

A tablettás abortusz 2 gyógyszerből áll alapvetően. Az elsőt kórházi körülmények között kell bevenni. Ugye nem gondolod, hogy ennek nincs oka?

Tapasztalatból mondom, hogy ez nem játék. Attól mert tabletta, nagyon durva maga az esemény. Ezt nem leheg megkockáztatni egy ilyen helyről rendelt gyógyszerrel.

2020. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
6%

5

Barmilyen hihetetlen igen 1 hetesen megereztem😀


Az ultrahangon 4hetesnek allapitottak meg, es en elotte 3 hettel random elkezdtem babaneveket nezni neten. Barmilyen hihetetlen, barmennyit angoloskodsz, akkor is igy volt😁

2020. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

9, 1 hetes "terhesen" még az aktuson se voltál túl, gondolkodj már!

Amikor az uh 4 hetesnek mond, az azt jelenti, hogy kb. 2 héttel azelőtt fogant....

2020. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!