Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyibe kerül egy abortusz...

Mennyibe kerül egy abortusz manapság ?

Figyelt kérdés

Azt hallottam régebben hogy 40-50 ezer körül van na meg azt is hogy az első alkalom ingyenes.

Valaki tud valami információval szolgálni?


2021. márc. 19. 17:48
1 2
 11/20 anonim válasza:
15%
Nekem 30 ezer körül volt persze az se mindegy hogy fogamzásgàtló mellett estél e teherbe.
2021. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

#11 a fogamzásgátló minden fogamzásgátló módszert takar?

Gumit is?

Ne haragudj, csak érdekel hogy ez hogy működik😅

2021. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
Utolsób az előtted szóló baromságot írt. Senkit nem érdekel, higy védekeztél-e, mert nem lehet úgy sem bizonyítani. Hiába mondod, hogy szedted a fogamzásgátlót, hogy bizonyítod? Csak akkor ingyenes, ha sterilizació után lesz terhes valaki, ill. ha spirál mellett úgy, hogy van róla UH fotó, hogy a terhesség mellett ott van az iud is.
2021. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 2 éve volt 38-39 ezer, ingyenes soha nem lesz de kaphatsz "kedvezményt" bizonyos feltételek mellett
2021. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"ingyenes soha nem lesz de"... vesd össze:

Térítési díj alóli mentesség

Nem kell térítési díjat fizetni


a szociális intézményben élő személynek,

az átmeneti gondozásban részesülő, valamint a nevelésbe vett kiskorúnak, továbbá az utógondozói ellátásban részesülő fiatal felnőttnek,

ha a kérelmező vagy a vele egy háztartásban élő házastársa, élettársa, valamint - az egy háztartásban éléstől függetlenül - az eltartója a fenti 2. pontban vagy az alább felsorolt 3. pontban meghatározott valamely ellátásra jogosult, az ellátás folyósításának időtartama alatt, feltéve, hogy az ellátás esetében az ellátás összege nem éri el az öregségi nyugdíj mindenkori legkisebb összegét,

annak a külföldi személynek a terhességmegszakítása esetén, aki menekültkénti elismerését kérelmezte, akit a menekültügyi hatóság menedékesként vagy befogadottként elismert, és aki nemzetközi szerződésben foglaltak alapján az ország területéről nem utasítható ki, vagy nem irányítható vissza. §


[link]

2021. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11%

Annak idején anyukámat kitagadta a családja, mikor megtudták, hogy gyereket vár (férj sehol, épp csak elkezdte a fősulit), rá akarták beszélni az abortuszra, csupa “jószándékból”, mert tönkreteszi az életét, semmi se lesz így belőle, a gyereke is éhezni fog stb stb.

Pár barátja állt mellé, akik szereztek neki munkát, lakást. Mára megbecsült szakember, 3 diplomája van, engem szépen felnevelt, nagyon szép gyerekkorom volt, amúgy jogász lettem, de ez nem is lényeg. A lényeg, hogy a születésem után pár hónappal a nagyszüleim rájöttek, hogy mekkora hülyeséget csináltak, és eljöttek meglátogatni és lassan-lassan újraépült köztük a kapcsolat.


Mondhatom, hogy én vagyok az első és kedvenc unokájuk, baromira hasonlítok nagymamámra :)) kellett idő, hogy meg tudjam nekik mindezt bocsátani, de kb. kamaszkoromban egy új fejezet nyílt, és nagyon jóban vagyunk, nagyon kötődöm hozzájuk. Ők pedig nekem köszönhetik, hogy mára dédunokájuk is van! :))

Tehát fel a fejjel, kívánom, hogy sok örömötök legyen a kis “csoda-babátokban”, még ha nem is így tervezted eredetileg.

2021. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-ös 14-es vagyok azért fogalmaztam úgy mert a kérdező azt hitte az első ingyenes 😂
2021. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Örömmel mondom, hogy jó dolog igent mondani az életre, csodálatos megfogni egy gyermek kezét és Istenben bízó lélekkel elindulni vele a nagyvilágba. Minden egyes gyermek hatalmas kaland, édes teher, arra bíztatok mindenkit, hogy semmiért a világon ne hagyja ki a gyermekeket az életéből. Vállaljátok így ahogy én is vállaltam, – vagy úgy ahogyan azt minden vér szerinti szülő teszi – az apaság, anyaság édes terhét, hisz gyermekeitek tehetnek titeket örömapává, örömanyává, szeretett nagytatává, nagymamává, bennük válik igazán áldássá a ti életetek!


Szeretettel, Csaba testvér

2021. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
6%

” Egy kismama vakbélgyulladással került kórházba, ám az orvosok a műtét befejeztével abortuszt javasoltak neki. Ez lenne a legjobb megoldás, mert a gyermek várhatóan valamilyen fogyatékkal születne meg.

A kismama úgy döntött, mégis megszüli a gyermeket.

Ez a kismama az anyám volt, a gyermek pedig én voltam. ”


( Andrea Bocelli)

2021. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18 "Örömmel mondom, hogy jó dolog igent mondani az életre" - valójában ez csak akkor igaz, ha a pár mindkét tagja gyereket akar vállalni, akkor és ott. Minden más esetben csak jó nagy szívás, az adott pár életének tönkretétele. Persze ezzel soha sem fog szembesülni olyan ember, aki rá van kattanva a legkártékonyabb drogra, a vallásra...
2021. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!