Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » COVID-terhességmegszakítás?!

COVID-terhességmegszakítás?!

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítélkezzetek.

Ilyenkor hogyan zajlik a terhességmegszakítás?

Nálunk itt vidéken nincs jelenleg szakrendelő visszavonásig.

Mi a teendő hogyan kell eljárni? Köszönöm



2021. márc. 29. 15:15
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok.köszi hogy ennyien írtatok. Teljesen tanácstalan vagyok.

Mivel nálunk jelenleg nincs szakrendelés február óta,így egy másik városba mentem el ahol szerencsére fogadtak.

Amint pozitív lett a tesztem egyből hívtam is időpontért,másnapra kaptam.

Sajnos nem vizsgáltak meg arra hivatkozva hogy túl korán jöttem(4hetes)

Visszarendeltek egy hét múlva ahol volt már petezsák stb (4hét5napos)

Ismét visszarendeltek,ám itt jön a csavar hogy nem tudtam menni mert kiderült hogy a szakrendelő oltóponttá vált...

Gondoltam egyet bemegyek ügyeletre hogy vizsgáljanak meg,amúgyis volt egy kis barnázásom így fogadtak.

8hetes voltam már akkor... volt szívhang is.

A doktornő aztmondta nyugodtan telefonják a szakrendelőbe mert fogadni fognak,a műtéteteket is megcsináljak stb..

2napig hívogattam őket nem voltak képesek felvenni a telefont! Így nagy nehezen betudtam jutni személyesen ahol nagy elmondtam a problémámat és flegmán reagálva annyit mondtak nem tudnak mit kezdni csak 20ára tudnak időpontot adni! Hát köszönöm szépen,addigra megszülök :’)

Îgy teljesen tanácstalan vagyok. Mondták hogy hívogassam a korházat ott csinálni fognak uh-t. Természetesen ők se hajlandóak felvenni a telefont!

Szerintetek mit csináljak?!

Tudom hogy kell menni CSVSZ-hez. Van is papírom róla hogy terhes vagyok stb. Így tudnak ott fogadni?

Illetve ha megvan a 2.’beszélés’ is akkor utána kell kérném a műtétre időpontot,altatóorvoshoz menni stb.

Szerintetek ez így rendben lenne?


Nevetségesnek tartom hogy nemtudnak felvenni egy telefont,személyesen nemsok mindent tudok intézni.

Kifogok futni az időből és NEM MIATTAM!

Van ötletetek mit csináljak?

2021. máj. 6. 13:38
 22/29 anonim ***** válasza:
Nincs más hátra, eredj be személyesen a kórházba, illetve próbáld meg e-mailbemn is.
2021. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem megtanulsz védekezni legközelebb:-D
2021. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha az egészségügy hibájából csúszol ki a 12 hétből, akkor meghosszabbodik a határidő a 18. hétig... úgyhogy ne foglalkozz az ilyen utolsó kettő "csöpögő jóindulatával"...
2021. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Történt azóta előrelépés
2021. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Lemaradt a kérdőjel

?

2021. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ez nem rosszindulat kérdése....azért írtam, hogy szerintem szülni fog, mert annyira lelassult az ügyintézés, hogy simán kifuthat az időből!

A környezetemben 2en jártak így.

2021. máj. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy olyan nincs, hogy valakit belekényszerítenek egy nem kívánt gyerek megtartásába, csak mert lelassult au ügyintézés. Ha az ők, vagyis az egészségügy hibájából fut ki valaki a 12.hétből, akkor a határidő kitolódik és utána is elvégzik a műtétet! Ez egy sürgősségi műtét, kutya kötelességük megcsinálni, itt ugyanis nem arról beszélünk, hogy jaj nagyobb cickókat akarok, miért nem műtenek már meg…. Itt már megszületett érző, tervekkel, célokkal és vágyakkal rendelkező emberek életéről van szó, ez baromira nem játék.

Be kell menni személyesen a kórházba és addig nem eljönni, amíg nem fogadnak, amíg nem adnak időpontot! Megmondod, hogy nem, olyan nincs hogy csak 20ára tudnak időpontot adni, mivel ez sürgősségi műtétnek számít, minél előbb intézkedniük kell, lévén hogy határidőhöz vagy kötve, úgyhogy mozduljanak meg és haladjanak! Biztosan nem hagynám egy nappal sem tovább húzódni az ügyet.

2021. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
#27 "A környezetemben 2en jártak így." - nyilván nem mentek utána, hogy a 18. hétig végezzék el a beavatkozást...
2021. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!