Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Gyogyszeres abortusznal mikor...

Gyogyszeres abortusznal mikor kezdek el gorcsolni?

Figyelt kérdés
Bevettem a tablettat.Nem tudom mikor kezd hatni.
2021. máj. 16. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Remélem ez nem valami netről rendelt tabletta.
2021. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom konzultáltál nőgyógyásszal s beavatkozás előtt. Ha nem említette, hogy mi várható, akkor hívd fel, vagy keresd fel.
2021. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el fel fogod ismerni, inkább az a kérdés elmondták-e mikor kell mentőt hívni
2021. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha nagyon eros a verzes akkor csak.
2021. máj. 16. 11:05
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
kérdező nem biztos. Meg remélem nem egyedül vagy, ha elájulnál legyen aki segít. Én akkor is mentőt hívnék ha nagyon erősek a görcsök. Ismerősöm (külföld)a földön fetrengett a fájdalomtól, pedig nem olyan fajta aki könnyen elhagyná magát. Én ebben az esetben is inkább segítséget kérnék.
2021. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyedul vagyok de telon tartom a kapcsolatot ismerosommel.
2021. máj. 16. 11:49
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Azért ennyire nem drasztikus a helyzet...

Tény, hogy van olyan aki a földön fetreng mert nem bírja a fájdalmat, de ha ilyen veszélyes lenne a tabletta, kb még kórházi felügyelet alatt sem lehetne használni...


Kérdező, nekem olyan volt mint egy erős menstruációs görcs, plusz olyan erősen véreztem mint egy sima mensikor (én alapból elég erősen vérzek)

2021. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Az orvos elmondott mindent és jelenleg is a kórházban vagy megfigyelésen ah első 4 órában. Hja, nem. Hát reméljük túléled.mp
2021. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

7!


Nem is használják. Az elsőt orvosi feluygelt alatt kell bevennines 4 órás megfigyelesen bent maradsz a kórházban.

2021. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

Múltkor azt írtad, hogy nem mered bevenni.

Betegtájékoztató nem írja, hogy mire számíts?

2021. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!