Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sokat árthatnak ezek a gyógysz...

Sokat árthatnak ezek a gyógyszerek?

Figyelt kérdés

Tavaly juliusban frontin+alkohol kombó miatt 2 hetre bekerültem a pszichiátriára. Aztan 1 honapig cipralexet, rivotrilt, tiapridalt és tegretolt kellett szednem. Dolgozni sem engedtek ezek a gyógyszerek miatt. Aztan egy hónap utan a pszichiaterem átírt Cipralex és mizapin párosra. 7 honapig szedtem őket. A szedés alatt terhes lettem. Ezek a gyógyszerek kiürülhettek mar a szervezetembol (Cipralex és mizapin kivetelevel)?

A baba lehetne egészséges vagy esélytelen egy ilyen antidepresszáns bomba anyanal?



2017. nov. 17. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj minél hamarabb orvoshoz, és tudd meg. De szerintem ha időben orvoshoz fordulsz, akkor biztos tud valami alternatívát azokra a gyógyszerekre, amelyeket ártalmas terhesség alatt szedni.
2017. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Tr ilyen labilis idegrendszerrel akarsz gyereket nevelni????
2017. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Fordulj nőgyógyászhoz, aki genetikushoz fog irányítani, ő tud erre válaszolni. Lehetőleg minél előbb.
2017. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, amelyik gyógyszert az utolsó meglévő menstruáció előtt szedted, az biztosan kiürült. Amit később is, azzal kapcsolatban a genetikus tud tanácsot adni. (általánosságban a citalopram és a mirtanzapin terhességben nem bizonyítottan biztonságos, de alacsony kockázatú, egyéni megítélés és kontroll alapján adható-szedhető)
2017. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
.... szóval arra van a jóval nagyobb esély, hogy a baba egészséges.
2017. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!