Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Gyogyszeres terhessegmegszakit...

Gyogyszeres terhessegmegszakitas tenyleg mukodik?

Figyelt kérdés
Egy szervezeten keresztul jutok a gyogyszerekhez, igaz pontos leirast kaptam hozza de meg is mire szamithatok. Az elso tabletta utan 24 oraval kell a masikat bevennem. Mikor kezdodnek a fajdalmak
2021. ápr. 25. 09:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
68%
Ne csináld. Nem véletlenül nem legális Magyarorszagon. Az esetek többségében műtét a vége. Az egyszeri félórás műtét helyett 2 napig szenvedsz, aztán a végén mégiscsak műtét is lesz.
2021. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
Igaza van az elsőnek. Ne hidd, hogy ez a gyógyszeres dolog azt jelenti, hogy kényelmesen, odahaza, titokban elintézheted az abortuszt. Nem nyersz vele semmit, mert veszélyes, és kórházban kellene bevenned hivatalosan. És jó eséllyel ugyanúgy be fognak vinni.
2021. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Szeretnem a legnagyobb titokban vegig vinni. A mutet elotti hercehurca nekem nem igazan jo most. :(((
2021. ápr. 25. 09:37
 4/39 anonim ***** válasza:
79%
ha napokig vergődsz és sírsz a fájdalomtól azt hogyan fogod titokban tartani?
2021. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 babyboom567 ***** válasza:
73%
Én a helyedben nem kockáztatnám ezt,súlyos vérzést is okozhat.
2021. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 babyboom567 ***** válasza:
67%

Hát ezt nem fogod tudni titokban tartani,kb 90% hogy műtét lesz a vége,és reménykedhetsz abban, hogy nem sűrgősségi műtét az extrém vérzés miatt.

És ha nem tudják elállítani, simán kiveszik a méhed,hogy ne halj meg.

2021. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
66%
Aha, tehát illegális terhességmegszakitás a terv. Az meg van, hogy ez büntetendő is? Hidd el, semmit nem úszol meg a tablettával, csak több gondot csinálsz magadnak. Nem is kicsit....
2021. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 babyboom567 ***** válasza:
51%
hány éves vagy különben?
2021. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt tablettás terhesség megszakításom. Ezt sem nagyon lehet titkolni. Első nap borzalmas rosszulléttel jár, kb feküdni bírsz csak. Aztán 2 hét folyamatos vérzés. Ja és ez a "szervezet" nem biztos, hogy biztonságos. Egyébként is az első tablettát orvos felügyeletében kell bevenni, nem véletlenül.
2021. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%

Nem igaz, hogy nagy százalékban műtét lesz a vége, de az igaz, hogy kórházban, orvosi felügyelet mellett szabad csak a tablettát bevenni. Nem lehet tudni egyébként pontosan, hogy mikor indul be a vérzés.


Ha megbízható lenne az a szervezet, akkor az orvosi felügyeletet is biztosítanák! Tudom, hogy nem szívesen mennél át egy nagy hercehurcán, de sajnos Magyarországon nincs más lehetőséged, ha biztonságos abortuszt szeretnél.

2021. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!