Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A világ legundorítóbb embere...

A világ legundorítóbb embere vagyok. Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja terhes lettem egy férfitól, aki az elején még mondta, hogy tartsuk meg a babát, de aztán mondta, hogy nem lehet, nincs rá pénz, majd idővel. Nem ragozom, végül abortusz lett, azóta sírva kelek, sírva fekszem. Mikor meghallottam a szívhangját tudtam, hogy nem akarom megölni, de azt mondta az akkori párom, hogy majd mikor készülünkrá. Nem szépítem magam megvolt a műtét, majd kiderült, hogy az akkori párom amiatt gondolta meg magát, mert összeismerkedett valakivel, és így már nem kellettünk.

Undorodom magamtól, életem legnagyobb hibájának tartom, még akkor is, ha tudom, hogy egyedül nem tudtam volna felnevelni. Sírva kelek, sírva fekszem, legszívesebben felkötném magam.

Tudom, hogy nagyon sok negatívat kapok emiatt a lépésem miatt, de van erre valami esély, hogy túllépjek ezen, vagy örökre ezzel a bűntudattal kell élnem?


2021. jún. 4. 20:20
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá tennék, bár tudom nem kifogás, hogy kértem, hogy húzzon gumit. Mondta, hogy vigyáz, kihúzza, és rá 3 hétre mondta, hogy nem húzta ki. Ha azonnal mondja nyilván mentem volna 72 órásért, de ez ebben elhanyagolható, mert én mentem bele h gumi nélkül legyünk együtt.
2021. jún. 4. 21:08
 12/32 anonim ***** válasza:
78%
tanulság: a védekezni akarsz, akkor NEKED kell biztosra menni hogy van rendes védekezés, és nem rábízni a másikra
2021. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
88%

és rá 3 hétre mondta, hogy nem húzta ki


Ezt 14 felett egy nő sem hiszi el. Nincs olyan, hogy nem veszed észre, hogy beléd élvezett.

2021. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%
igen mondjuk az előbb utóbb kifolyik és azt nem lehet nem észrevenni. kamuszagot érzek
2021. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%

és rá 3 hétre mondta, hogy nem húzta ki


na itt bukott a sztori...

2021. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
79%

És nem vetted észre, hogy folyik ki belőled? :D


Sejtettem hogy kamu, az összes ilyen túldrámázott kérdés az...

2021. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
85%
Eleve a megszakításos módszer nem védekezés, hanem orosz rulett.
2021. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha te is belátod hogy egyedül ez nem ment volna, akkor hidd el, ez volt a kisebb rossz. Kérd pszichológus segítségét a feldolgozásban.
2021. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
És nem tűnt fel, hogy kihúzás után már nem volt annyira kemény, plusz el sem élvezett..?
2021. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
84%
KAMU SZTORI..
2021. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!