Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a világ...

Hogyan szokjak le a világ legundorítóbb szokásáról?

Figyelt kérdés
Mielőtt rátérnék, mire is gondolok, könyörgök, ne válaszoljatok olyanokat, hogy fúj, de undorító vagy, meg hasonló. Ezekre nem vagyok kiváncsi. Egyke gyermek ként elég nehéz volt elviselnem szüleim folytonos veszekedéseit, verekedéseit, ivászataikat, kicsapongásaikat, stb. visszahúzódó, félénk kislány voltam, akinek a többi gyerekek szinte a feje tetején ugrálhattak... és a sok szenvedés miatt alakulhatott ki bennem egyfajta pótcselekvés... de nagyon rossz pótcselekvés. Az orrturkálás. Már felnőttem, férjhez mentem, gyereket szültem... de még a mai napig előfordul, hogy azon veszem észre magam, vagy épp a párom szól rám, hogy piszkálom az orromat. Nem vagyok koszos, meg undorító , stb. normális háztartást vezetek, irodában dolgoztam, és a külsőmre is igényes vagyok... smink, szoli, stb. Csak nem tudom, ettől a csúnya visszataszító szokástól hogyan tudnék egyszer és mindenkorra megválni? Könyörgöm, valaki segítsen nekem.
2009. máj. 26. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
szia szerintem csak egy kicsit odakell figyelni arra, hogy mit csinálsz és hamar le fogsz szokni erről a szokásról
2009. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
78%
Agykontrollt próbáltad már? Csodákra képes komolyan!
2009. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
előző vagyok vagyis ezt úgy értem, hogy tards a kezed váll alatt és ha már vállfölött van akkor figyelj oda, hogy mit csinálsz majd egy idő után belejösz
2009. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
elöző vagyok és a legelső is én vagyok nem a 3.
2009. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
kend be az ujjaid szarral.
2009. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
ne szarral kend be, ahogy már tanácsolták, hanem valami büdössel,krémmel, vagy valami olyannal aminek nm szerreted az illatát.
2009. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Elmész egy jó pszichológushoz, akinek kiöntöd a szíved, hogy mi történt veled gyerekkorodban.

Majd ad egy jó tanácsot és hátha az beválik.

2009. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Amit a 15:28-as írt, az nagyon jó!
2009. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy orrpiercing. Nekem van, egészen aprócska kő, de nem spirálos a vége, ezért amikor orrot fújok, mindig vigyáznom kell rá, hogy ne essen ki. Tudom hülye példa lehet, de nem cikibb mint az orrban turkálni. Én komolyan azt hittem, hogy a sebeidet eszed, mert én azt szoktam (már ha akad), amiben én semmi kivetnivalót nem találok, de egyesek szerint gusztustalan
2009. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Előttem írónak!


Eszed a sebet??!!

Ez hogy jutott az eszedbe?

Én még sosem ettem.

Milyen íze van? (komolyan kérdezem)

2009. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!