Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki kénytelen volt megszülni...

Aki kénytelen volt megszülni a kisbabáját félidőben. 17-18-19.héten.Meddig volt vérzésetek?

Figyelt kérdés
Aki kénytelen volt megszülni a kisbabáját félidőben. 17-18-19.héten.Azt szeretném tudni,hogy meddig volt vérzése? (Azt hallottam,h ebben az esetben hamarabb regenerálódik a szervezet,minta rendes szülésnél.Kontrollra is 2 hét múlva hívtak vissza és nem 6 hétre,mint normális esetben.)Így a vérzésnek is elvileg hamarabb abba kellene maradnia,de nekem csütörtökön volt 1 hete,és még mindig vérzek,pedig már volt,h azt hittem elmúlik,de mégsem.

#félidős szülés #17-18-19 hetes szülés #Szülés 18 hetesen
2021. jún. 19. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szülnöm kellet, meg nem felidőnél. Elhalt a baba, 11.héten műtöttek. Ezzel is 2 hétig véreztem folyamatosan. A "sima" missed ab-nál is 2 hetet mondanak normálisnak, hát akkor egy előrehaladottabb terhessegnél...
2021. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,h írtál.Nekem 1 hetet mondtak,de lehet,h képzavarba volt a doki,akitől kérdeztem. 14 hetesen is volt nagy abortuszom,de akkor ott mondták is,h 2 hét.
2021. jún. 19. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahány doki, annyi válasz 🤷‍♀️

Nekem pl a műtét utan is 6 hetesen volt a kontroll.

Illetve ez az újrapróbalkozas dolog is. Az sztk-s doki 3 mensit mondott, a magandoki egyből zöldutat adott, ahogy elmúlt a vérzés.


Gyors felépülést!


1es voltam

2021. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Anno Nekünk is 3 hónapot kellett várni.
2021. jún. 19. 15:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül 2 hétig volt vérzésem és legközelebb 49 napra jött meg az első igazi mensesem.
2021. júl. 29. 01:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!