Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Junius 30.án volt abortuszom.2...

Junius 30.án volt abortuszom.2 hetig véreztem kisebb-nagyobb megszakításokkal.Tegnaptól viszont barnás folyásom van.Szerdán telik le a 4.hét,ez lenne a menstruációm???

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 28 napra jött meg a mensim
2021. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen szerintem sem probléma ha 2-3nappal előbb jön meg.

Csak figalmam sincs mi ez,mert vérzés eddig nincs.

2021. júl. 25. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez a műtét felboríthat mindent.

Nekem a doki azt mondta, hogy 7hétig kell megjönnie az első mensinek, ezen belül bármikor.

Ez lehet iszonyú bő, darabos vérzés is, vagy akár csak barnázás.

Az első 3 hónap után kell(ene) beállnia.


Nekem szerencsem volt, 28napra jött meg az első pontosan, a második 1 nap késéssel. A 3.már meg se jött, 30hetes terhes vagyok azóta.

Nekem nem abortuszom volt, hanem elhalt a babám, azt szedték ki műtéttel. De az eljáras, meg a regenerálódás ugyan az.


1es voltam.

2021. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. júl. 25. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. hétre rá jött meg az első menstruáció. Teljesen normális volt, csak rövidebb, nem olyan erős.

Barnás folyásom nekem is volt a vérezgetés után úgy 1 hétig, először azt hittem az lesz a mensi, de nem.

2021. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!