Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt már abortuszod? Ha igen...

Volt már abortuszod? Ha igen miért? Megbántad?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Neked volt?
2021. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Mert nem akartam és nem terveztem gyereket de becsúszott. Nem bántam, jó döntés volt.
2021. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Volt, 19 évesen. Sem az időpont sem a partner nem volt alkalmas. Nem bántam meg.
2021. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Volt. Nem volt olyan az akkori elethelyzetem(munka+suli+jogsi+egyéb különórák az egyetem miatt+háztartás). Nem bírtam volna még egy gyerekkel. Az a kapcsolatom se volt olyan, hogy be mertem volna vállalni és a fizetésem is pocsék volt(100-120 ezer).


Alapvetően nem bántam meg, mert teljesen más irányt vett utána az életem. 3x annyit keresek most, nem csak emiatt, de a normális élethez kellett a pszichoterápia is és most már mondhatni minden szép és jó.

Azt sajnálom, hogy ez kellett hozzá.

2021. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ismertem meg a mostani páromat, 2 hónapja voltunk együtt talán amikor becsúszott, tudom hogy mindketten hibáztunk hogy ez megtörténhetett. Na most 2 hónapos ismeretségre nem fogok senkinek sem gyereket szülni. 23 éves voltam. Most 31 vagyok, még mindig együtt vagyunk, de ezt akkor nem tudhattam előre.
2021. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

5öst egyből lepontozták,gondoltam :D

Nekem sem volt,mert mindig helyesen védekeztem fogamzásgátló mellett óvszerrel is,elolvastam a betegtájékoztatót mikor csökken a hatása, mikor nem,ha nem szedtem is figyeltem rendesen ahogyan a párom is és láss csodát,akkor estem teherbe mikor már akartam. Most jöhetnek a spirál ,tabletta és társai mellett teherbe esők,mert érdekes az a pár százalék mind itt van. Jó éjszakát

2021. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

7, Alapvetően igazad van abban, hogy aki nagyon akar és/vagy nagyon rá van görcsölve annak minden adott az extra védekezéshez. Viszont minden támadás nélkül mondom, hogy a hozzád hasonló védekezés-csőszök is mindig megjelennek. És nem azzal van baj, hogy itt vagytok és leírjátok a véleményeteket vagy hogy ti mit hogy szoktatok. Hanem azzal, hogy úgy írtok, mintha 1.ti felsőbb rendűek lennétek a védekező-mániátok miatt, 2.KÖTELEZŐ lenne mindenkinek ugyanígy tolni az extra-tudatos-szupervédekezést. De nem kötelező, mindenki úgy szexel, és úgy védekezik, ahogy akar. Nem mindenki számára tragédia, ha becsúszik egy terhesség és elmegy abortuszra, euért találták fel az abortuszt. Nem kell flegmának és kioktatónak lenni és mások sem kötelesek megmagyarázni hogy hogyan, mi mellet estek teherbe. És egy abortusz után se dől össze a világ, nem leszel tőbb attól hogy neked még nem volt. Szóval az arcból nem ártana visszavenni egy kicsit.

Szintén nyugodalmas jó éjszakát.

2021. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
#9, És ha nekem úgy esik jól, hogy félévente vagy akár havonta kapartatom magam akkor mi van? Pontosabban mi közöd van hozzá? Ez az egy dolog van az életben, amiben többnek tudod magad érezni másoknál? Persze a gyakorlatba ti már akkor is fényezitek magatok ha valaki életében egyszer esik teherbe, és akkor is "benne van a pár százalékban", úgy őszintén érdekel, hogy mi van egy embernek a fejében, mint te.
2021. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
1x volt tavaly, beteg baba volt.
2021. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen mert sajnos beteg volt a baba 😔
2021. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!