Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes lettem egy ismerősömtől...

Terhes lettem egy ismerősömtől és ő mindenáron abortuszt akar. Mit tudok tenni hogy engedje megtartani?

Figyelt kérdés
Nem jártunk és sajnos pár alkalom után úgy néz ki felelőtlenül összehoztunk egy kisbabát. Nem kellene a pénze sőt nem is érdekelne hogy nem érdekli a baba, én egyedül a családom támogatásával fel tudnám nevelni. Ő viszont minden áron el akarja vetetni mert szégyellné hogy egy nála jóval fiatalabb nőt teherbe ejtett.
2021. aug. 14. 16:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
93%
Nem mész el abortuszra. Rákényszeríteni nem tud.
2021. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%
Főleg, hogy a családvédelmiben elsősorban az anya akaratát, indokait vizsgálják, nem azt, hogy mit akar a férfi.
2021. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan, hogy megengedi vagy nem. Senkit sem vihet erőszakkal abortuszra
2021. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom neked sem okoz gondot valamilyen jogi aktussal lemondani a jövőbeni követeléseidről (nem tudom erre milyen formában van lehetőség)
2021. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%
Tökmindegy mit akar. Ő nem szólhat bele.
2021. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
84%

Képzelem a jóval fiatalabb "nőt"..


Ketten hoztátok össze, ő is felelős a gyerekért, semmiről sem kell lemondanod. Ha nem akart volna gyereket, vagy nem hibázik most nem lennél terhes.


Nem tud semmivel kényszeríteni, nyugodtan tartsd meg a gyereket, ha szeretnéd, a te jóérzésed fontosabb, mint az övé, a gyerek pedig remekül ellesz:)


Kíváncsiságból, vagy már 18?

2021. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
24 vagyok.
2021. aug. 14. 17:55
 8/49 anonim ***** válasza:
81%

Én azt gondolom, hogy ha egy férfi nem szeretne gyereket, akkor mindent megtesz azért, hogy ne kerüljön ilyen helyzetbe. Ott nincs “kényelmetlen az óvszer”, “azt hittem szed gyógyszert”, meg “majd úgyis elveteti”, ezek mind csak kifogások.

Aki meg hibázott az vállalja a felelősséget, ne a másikat kényszerítse bele olyanba, amit ő nem akar.


Ha szeretnéd ezt a gyereket és felelősségteljesen tudod/tudjátok vállalni, akkor abba nincs beleszólása. A saját döntését már meghozta, mikor úgy döntött, hogy nem védekezik (megfelelően).

2021. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
64%

családom támogatásával..

Ne más nyakára szülj kapcsolaton kívűl gyereket..

Komolyan egyedülálló anya akarsz lenni aki a szülei nyakára szül?

2021. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Nem más nyakára szülnék. A szüleim nagyon örülnének ha unokájuk lenne. Nyílván nem örökre velük lennék.
2021. aug. 14. 18:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!