Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Beteg baba megtartása?(oxigén...

Beteg baba megtartása?(oxigén hiányos állapot miatt pl értelmi fogyatékosságot kaphatunk), tehát értelmi fogyatékos gyerek megtartása? Enyhe fokú értelmi, középsúlyos, nagyon súlyos

Figyelt kérdés
Mindenki véleményét várom, de normálisan

#abortusz #fogyatékosság #beteg baba #Felnevelni, gondozni #86 alatti IQ #Anya apa és gyerek kapcsolat
2021. okt. 13. 00:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik hét?
2021. okt. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok terhes "Ez egy elméleti kérdés"
2021. okt. 13. 00:45
 3/69 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak elméleti kérdés, akkor enyhe fokút meggondolnék, mert teljes életet élhet, de közép és nagyonsúlyosat nem hagynék megszületni. Aki nevelt már súlyosan fogyatékos gyereket, az tudja, hogy teljes életet nem fog élni és mellette a családot is tönkreteszi.
2021. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
93%
Abortusz. Sajnos egy enyhe fokú fogyatékossággal sem élhet teljes életet. Nem maga miatt, hanem a társadalom miatt. Ismerek enyhe fokú fogyatékossággal élő fiatalt. Nincs szép élete.. Ha anyukája és a nagymamája meghal nem tudom mi vár rá :(
2021. okt. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
90%

Ugy érted, hogy oxigénhiányos lenne a születésekor? Hogyan tudod azt nem megtartani? Lemondani róla még a kórházban? Vagy hogyan kell elképzelni? Mert ott már nem megtartod,vagy sem, tehát nem elveteted.

Akárhogyis , ha megoldható valahogy, én nem szeretném a fogyatékos babát, hiszen még az egészségessel is lehet bármi élete folyamán és ahhoz már kötődnék, tehát ápolnám. Nagyon nehéz döntés lenne, de a környezetemben fogyatékos babát nevelőknek teljesen gallyra ment az életük.

2021. okt. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Enyhe értelmi fogyatékos vagyok, magamat nem tartottam volna meg
2021. okt. 13. 01:04
 7/69 A kérdező kommentje:
Az én környezetben elő fogyatékos gyereket nevelő angoltanar egyedülálló, de boldognak látom őket, pedig a gyerek középsúlyos
2021. okt. 13. 01:07
 8/69 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, nem akartam személyeskedni. Boldog életet neked!
2021. okt. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
95%
Bár szerintem a fogalmazásod alapján nem lehetsz észrevehetően sérült. Olvasni itt olyan szörnyen fogalmazott, pocsék helyesírású alkotásokat , magukat épnek valló emberektől, hogy Uram irgalmazz....
2021. okt. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Én se életem a teljes életem utolsó!!! 😪😪🙄🙄
2021. okt. 13. 01:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!