Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Bűntudatod volt abortusz után?

Bűntudatod volt abortusz után?

Figyelt kérdés
Kérlek írd le hogy miért volt vagy miért nem volt bűntudatod.
2021. okt. 27. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, bűntudatom volt.
Nem, egyáltalán nem volt bűntudatom.
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt, mert akkor, abban a bizonyos élethelyzetben az volt az egyetlen helyes döntés.
2021. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad.
2021. okt. 27. 22:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Beteg baba volt, és azért csináltattam vizsgálatot, hogy ha beteg megtudjam szakítani.

De nagyon mérges vagyok, hogy mértvolt beteg.

2021. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy darabig volt bűntudatom, de akkor sem bántam meg a döntésemet. Akkor az volt helyénvaló.
2021. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt.
2021. okt. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Az igent jelöltem be, de leírom hogyan volt.

Mikor kihoztak a műtőből és felébresztettek, elkezdtem bőgni. Olyan szintű megkönnyebülés volt bennem, hogy így jött ki rajtam. Semmi megbánás, csak a megkönnyebbülés.

Viszont később néha-néha volt azért és 1-1 ilyen nap rendre előjön azóta is mikor kicsit bűntudatom van, de összességében nem bánom.

2021. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Nekem még ugyan nem volt, de részben azért sem mert bűntudatom lenne. Életeim végéig arra gondolnék milyen lenne, stb.

20 évesen szültem, akkor még szinte nem volt semmim, azóta 30 vagyok és gyerek mellett is elértem elég sok mindent.

Ettől függetlenül megértek mindenkit, aki úgy dönt nem tartja meg, szerintem Ti is hősök vagytok, hiszen meghoztok egy döntést, ami szerintetek a legjobb!

Beteg babát én sem tartanék meg ha kiderülne, de a szívem szakadna meg :(

2021. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne bűntudatom, mert nem akarok meghalni a terhességben, csak ugye otthon nem kötnek el, hiába van papírom a betegségemről és a kockázatokról. :/
2021. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy milyen betegségrler van?
2021. nov. 5. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Igent jelöltem. Én akartam még harmadik gyereket, a férjem is.Majd mikor pozitívat teszteltem gyökeresen megváltozott, nem akarta, azt mondta jobb lenne, ha nem lenne. Nagyon sokat vitáztunk, én rengeteget sírtam. Végül 9 hetesen átestem rajta. Azóta elváltunk, nem tudok megbocsátani neki.
2022. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!