Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hány hónapja kell hogy kapjam...

Hány hónapja kell hogy kapjam az FHT-t hogy az abortusz ingyenes legyen?

Figyelt kérdés
Aktív korúak támogatását kapom, a védőnőnek rossz adatot adtam meg aztán nem akarom zargatni amíg nem vagyok benne biztos. Hány hónapja kell hogy kapjam a 22800 ft-ot?

2021. nov. 9. 18:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Az fht-re nem jár ingyen abortusz...

Rendkívüli segélyre jár, önkormányzati támogatásra jár és kész

2021. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Biztos hogy aktív korúak támogatására is ingyenes. :) Itt az a kérdés hogy hány hónap után.
2021. nov. 9. 18:51
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
És akkor most lehet orrba-szájba d**ni, mert úgyis ingyenes? Ha már terhes vagy, akkor inkább intézkedj, nehogy kifuss az időből és ne sajnáld kifizetni, ha már nem tudtatok védekezni.
2021. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Önkormányzati egyszeri segély (települési támogatás) nem ingyenes amúgy, csak kedvezmény (jelenleg 12500 ft)

Olyanok válaszoljanak kérem, akik nem tudatlanok a témában, vagy legalábbis a kérdésemre tudják a választ.

2021. nov. 9. 18:56
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Rosszul tudod, CSVSZ-nél dolgozok...
2021. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ki írta itt hogy nem védekeztünk? Fogamzásgátló mellett sikerült a terhesség, és mivel fiatal vagyok + munkanélküli, szeretnék még békében élni, és előbb tanulni, munkába állni, nem pedig egy lehetőleg beteg gyereket szülninés nevelni, ami hormonok mellett fogant és mire észrevettem már elég sok káros dolgot is kapott. Érthető hogy a helyemben mindenki az ingyenes megoldást keresi ha ez megoldható. Párommal nem b@szunk mint a nyulak, nálatok nem tudom ez milyen szokás, mi szeretkezni szoktunk de nem is erre irányult a kérdésem hogy ostorozzatok... Az én testem, én életem én döntöm el, hogy mi legyen vele. Erkölcscsőszök kíméljenek a továbbiakban. Inkább holnap felhívom a védőnőt, itt látom nem tudtok normálisan viszonyulni a másikhoz és intelligens választ adni...
2021. nov. 9. 19:04
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit amúgy visszataszító, hogy te itt a mosolygós smileykat írogatod, hogy márpedig neked ingyenes...milyen jól informált vagy amúgy, hogy ennyire tudod. Egyébként kaptál normális választ a kérdésedre. Kérd meg a párodat, férjedet, aki teherbe ejtett, hogy legalább a felét fizesse ki vagy az egészet.
2021. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azta... Egy mosolygós jel is ennyire számít, hát akkor tessék: :(

Nem tudom pontosan, ezért kérdezem. De választ még nem kaptam, valahol azt olvastam hogy 4 hónapnak kell meglennie, de lehet hogy 3... Utóbbinak jobban örülnék, támogatás nélkül nehéz lenne megoldani.


Nem értem hogy miért vagyok visszataszító. Mert abortuszra készülök? Vagy miért? Tényleg a smile miatt?

2021. nov. 9. 19:18
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem...nem az a visszataszító, hogy abortuszra mész...hanem az, hogy te itt mosolygós smileykkal, boldogan próbálod meggyőzni a jónépet, hogy márpedig neked akkor is ingyen van.
2021. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg teljesen normális hangnemben ír ,annak ellenére ,hogy milyen stílusban írsz neki. Koton meg társai. Aki nincs felkészülve egy gyerekre ,annak ez az út is jobb minthogy olyan élete legyen akit nem is akartak.
2021. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!