Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hány hónapja kell hogy kapjam...

Hány hónapja kell hogy kapjam az FHT-t hogy az abortusz ingyenes legyen?

Figyelt kérdés
Aktív korúak támogatását kapom, a védőnőnek rossz adatot adtam meg aztán nem akarom zargatni amíg nem vagyok benne biztos. Hány hónapja kell hogy kapjam a 22800 ft-ot?

2021. nov. 9. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11. A kotonos nem én vagyok. Én a 3 válaszoló vagyok.
2021. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11-es köszönöm. :)

10-es senkit sem akarok meggyőzni, kérdeztem. De holnap inkább olyantól kérdezek aki benne van a témában, jó lett volna gyorsan informálódni de ez van, az interneten sem lehet mindent megtudni.

2021. nov. 9. 19:48
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A terhességmegszakítás térítési díjának 30 százalékát kell megfizetni, ha a terhessége megszakítását kérő személy vagy a vele egy háztartásban élő házastársa, élettársa, illetőleg - az egy háztartásban éléstől függetlenül - az eltartója valamely pénzbeni szociális ellátásra jogosult, az ellátás folyósításának időtartama alatt, vagy a kérelem benyújtását megelőző 6 hónapon belül a kérelmező, illetőleg házastársa rendkívüli szociális segélyben, vagy átmeneti segélyben részesül.


A terhességmegszakítás térítési díjának 50 százalékát kell megfizetni, ha a kérelmező, illetve házastársa, a gyermekgondozási segély tekintetében a kérelmező, vagy a kérelmezővel közös gyermekére tekintettel a kérelmezővel közös háztartásban élő más személy valamely pénzbeni ellátásra jogosult, az ellátás folyósításának időtartama alatt, feltéve, hogy az ellátás nem éri el a mindenkori öregségi nyugdíjminimum összegének a kétszeresét.

2021. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp fizetni kell

Csak nem teljes összeget

2021. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt írd le azt is hogy rosszul szedted a gyógyszert.

Másrészt nem lesz beteg gyereked csak mert fogantatás ideje alatt szedtél hormont.

2021. nov. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%

#15

Nem lesz se beteg, se egészséges gyereke, most legalábbis biztos nem, mivel abortuszra készül.

2021. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg tök visszataszító vagy ezzel a márpedig nekem akkor is ingyen van marhaságoddal. Remélem kifizettetik veled mind a 40 ezret, akkor talán jobban figyelsz legközelebb.

Vagy legalább az arcodból visszaveszel.

Ja tudom, gyógyszer mellett lettél terhes.Hiszen mi a gyógyszer, óvszer mellett teherbeesők országa vagyunk már, mindenki így esik teherbe..

2021. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17-es itt csak te vagy lekezelő, szégyelhetnéd magad. El lett intézve hogy ingyenes legyen, nem kell csak egy kifizetésről csekket vinni és a hivatalos másolatokat a meghatározásról. Szerinted nem figyeltünk? Szerinted akartam gyereket? Szerinted ez a 2 hét idegeskedés kellett nekem? Szerinted a műtét kellemes lesz?! Nem. Szóval szállj le a magas lóról, senki sem vágyik abortuszra, ez szükségszerű és megkerülhetetlen. Senki sem dicsekedett itt semmivel, kérdeztem amire választ tőletek nem kaptam, de szerencsére megoldódott. Másnak meg rosszat kívánni, remélem vissaszáll rád, akármit is kívántál (ezesetben negatívat). Szép napot! :) - igen direkt írtam mosoly jelet, mert én legalább jót kívántam neked.
2021. nov. 11. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!