Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meddig véreztetek műtét után?...

Meddig véreztetek műtét után? Milyen erősen? Sokáig fájt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
7 napig, kevésbé volt erős, mint egy sima menzesz. Én nem görcsöltem nagyon
2021. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Talán egy hétig mintha menstruációm lenne, de ez híg és rózsaszín volt. Esténként gorcsoltem, de akkor nagyon.
2021. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem görcsöltem, nem fájt, kb 3 hétig véreztem, változó intenzitással, leginkább csak szivárgás, sokkal gyengébb, mint a menzesz.
2021. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én műtét után egy napig úgy véreztem hogy folyt belőlem, a padló is olyan lett, kb 4 dl lejőtt, nagyon ijesztő volt. Utána egy napig még erős vérzés volt de inkább olyan mint egy brutál erős mensim, inkább szövetdarabok jőttek (igen elég undi) ma 3-ik napra szinte teljesen elállt a vérzés, gondolom holnap még barnázok majd és ennyi. Viszont eléggé görcsöltem, szúrkált a hasam, de fájdalomcsillapító megoldotta.
2021. nov. 21. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!