Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hova kell menni terhességmegsz...

Hova kell menni terhességmegszakitás során és előtt?

Figyelt kérdés
Voltam múlthéten nőgyógyásznál ahol annyit mondtak 7 hetes terhes vagyok és 24-n feküdhetek be. Semmi mást nem mondtak. Beszéltem egy ismerősömmel ő pedig azt mondta hogy el kellene még mennem családvédelmisekhez illetve vérvételre. Mit tegyek ha sehová se mondták hogy menjek, csak feküdjek be a kórházba a kisebb műtétre és ennyi? Mi a teendő ilyenkor?
2021. nov. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van uh leleteden teljesen pontosan?
2021. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Azért azt nehezen hiszem el, hogy nem mondtak semmit, csak adtak egy műtéti időpontot.

24-ig el se tudod intézni a CSVSZ-t.

2021. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem élő embrióról van szó, ezért kérdeztem mi van az uh leletek, de nem válaszol. Így nehéz segíteni...
2021. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Védőnőt keress fel ő megmondja
2021. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!