Tapasztaltatok az egész abortusz folyamat alatt (kivizsgálások, család védelmis, műtét stb) bármilyen lekezelést, rossz bánásmódot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Hajjaj

Az orvosok le tudtak volna köpni

Olyan megvetően néztek rám egész idő alatt tripla kellemetlen szitu volt

2021. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam .
2021. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Én csak szemtanuja voltam . Igaz csak egy kis részletet láttam. Be kellett feküdnöm félidősen pár napra de nem volt szoba így betettek egy elvetélt és egy abortuszos közé. Az elvetélt nagyon lelkibeteg volt,a másik meg vigyorogva járt kelt,jöttek hozzá,mesélte,hogy ahj de jó,hogy ,,ezt" is kiszedték belőlem. Ezt meghallotta a doki és kapott hideget meleget.

,,Szégyellje magát,védekezni kellett volna,ezeknek bezzeg sikerül...stb."

2021. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Unokahugomnak 3, barátnőmnek 2 abortusza volt

Ráadásul az unokahugomnak az első 16 évesen

Soha senki nem bántotta őket

Én kísértem őket mindenhova, sehol nem történt semmi atrocitás

Ettől függetlenül biztos van akinek volt rá példa

..

2021. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csak a nőgyógyász, aki először vizsgált és megállapította a terhességet stb.

De utána másik doki végezte a műtétet és ő nem volt bunkó, a nővérek sem, a családvedelmis sem. Ha el is ítéltek, megtartották maguknak, végig kedvesek voltak.

Nagyon jól esett, mert azért valjuk be manapság az egészségügyben amúgy is elég bunkón bánnak az emberrel.

2021. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos aki megállapította bunkó volt, de nem mondott bántót, a családvédelmisek normálisak voltak, a kórházban se szóltak semmit de nem is kedveskedtek velem ne érts úgy, a műtőben altatás előtt is normálisak voltak. Ez kórház függő szerintem és az is Hogy milyen nővérek vannak hiszen mindennap váltják egymást, épp milyet fogsz ki. Kitartást!
2021. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt senki sem b*unkó, sem lekezelő, de próbálta volna meg.. Ezeknek az embereknek ez a munkájuk, nem pedig az, hogy a saját véleményüket kinyilatkoztassák, ráadásul bántó módon a páciens felé. Én nem hagytam volna szó nélkül, ha bárki nekiállt volna beszólogatni, főleg hogy én se jókedvemből mentem abortuszra.


Szerencsére vannak még, akik nem félnek kiállni magukért. Egyszer fültanúja voltam, ahogy egy nő kérdőre vonta a nőgyógyászt, hogy mégis mit képzel magáról, hogy ilyen stílust megenged, csak mert nem fogja megtartani a terhességét, nem tud ő a világon semmit a háttértörténetről, se az életéről, ne merészeljen ítélkezni, amúgy sincs hozzá semmi köze stb. Előzőleg a nő valamiért elindult kifelé a rendelőből, így félig-meddig kinyitotta a rendelő ajtaját, de aztán visszafordult és akkor kezdte el kissé emelt hangon számonkérni a dokit, szóval azt már nem hallottuk, hogy az orvos mit szólhatott be. Hát mindenesetre volt pislogás, a nődoki utána nem győzött elnézést kérni, mert a nő belengette azt is, hogy betegjogi képviselőhöz fordul a gusztustalan stílusa miatt.

2021. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki nagyon kedves és megértő volt. Valószínűleg látták a kétségbeesésem, a védőnő például másodjára megdícsért hogy határozottabb megjelenésem van. A műtét is gyorsan ment, a kórtársak sem voltak bunkók, együtt mentünk ki a kórházból cigizni. Ez 2 hete volt.
2021. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!