Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Fájdalmas az abortusz? Vagy...

Fájdalmas az abortusz? Vagy altatnak közben?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 01:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És utána meddig fáj, vagy meddig rossz?
2022. jan. 25. 01:54
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem altatnak, és kellemetlen érzés, kicsit fáj. Utána elvileg nem kellene fájnia. De van, aki utána évekig szenved. Mint az egyik volt kollégám. Elcsesztek valamit, megsértették a méhét belül, amitől folyamatos fájdalmai voltak utána. Vizsgálták, adtak rá fájdalomcsillapítót, megint vizsgálták, aztán kb. 1 évre rá megállapították, hogy elkezdett elhalni a méhe. (Nem tudom pontosan az okát, de köze volt a sérüléshez.) Utána ki is műtötték neki az egészet. Azóta megbánta, mert most már szeretne gyereket, csak hát így nem lesz neki ténylegesen sajátja soha. De ez egy ritka eset, általában nem szokott probléma lenni.
2022. jan. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Altatnak, negyed órás beavatkozás, nem érzel semmit. Utána annyira fáj maximum, mint a menstruációs görcs, van akinek egyáltalán nem.
2022. jan. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Altatnak, vagyis inkább kábítanak, nem teljes altatás ez. Semmire nem fogsz emlékezni a beavatkozásból. Utána olyan mint egy menstruáció, minimális görcsöki és vérzés jelentkezik.
2022. jan. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem magam miatt kérdezem. Pont most nézek egy sorozatot, ahol egy lány ordított a fájdalomtól abortusz közben, nem altatták.

Az apám sajnos teherbe ejtette közvetlenül a válásuk előtt az anyámat, akkor volt abortusza. Sajnos utólag félinformációkból összeraktam hogy eléggé az anyám akarata ellenére történtek a dolgok amikor teherbe esett. Most visszajött ezt a trauma és csak tudni akartam hogy kellett-e szenvednie az abortusz alatt és az apám miatt.

2022. jan. 25. 04:25
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
A film túloz. Hogy anyukád hogyan élte meg, nem tudhatom; mikor volt ez, mennyire volt modern akkor az eljárás. Nekem 2015-ben volt, és úgy volt ahogy leírtam. Nem emlékszem semmire az egészből, később a vérzés, kis görcsölés elviselhető volt. #4-es voltam.
2022. jan. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Par évvel korábban mint a tied, ez nálunk nagyon tabu topik, nem is emlékszem pontosan mikor es hogyan történt, szóval nem tudom hogy altatták e vagy hogy mennyire viselte meg, volt e fájdalom. Remelem nem, ha mar keresztül kellett rajta mennie...
2022. jan. 25. 05:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Altatàsban zajlik, semmit nem èrzel. Utàna is egy erősebb menstruàciòs vèrzès ès fàjdalom van. Fizikailag nem megviselő, inkàbb lelkileg.
2022. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
3 éve volt a nővéremnek abortusza, nem altatták. Kapott valami intravénás gyógyszert, illetve helyi érzéstelenítőt. Tudott beszélni közben, egyik asszisztens szóval is tartotta közben. Nem érzett közben szinte semmit. Mindenre emlékezett később.
2022. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Engem altattak, semmit nem éreztem. Utánna sem görcsöltem, bár nekem volt már hüvelyi szülésem.
2022. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!