Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után voltak fájdalmai...

Abortusz után voltak fájdalmaitok? Mennyi idő után tudtátok ugyanúgy csinálni a dolgaitokat, mint előtte?

Figyelt kérdés
Van itthon egy 3 és fél éves kisfiam, és egy 7 hós kislányom, így nem túlságosan kivitelezhető az, hogy pihenjek és feküdjek. A férjem egy hétre tud itthon maradni és félretenni a munkát teljesen, hogy pihenhessek. Az elég?

2018. dec. 1. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Vtozó. Egyik ismerősöm két napra rá már bulizott a másik három napis zokogott a fájdalomtól. De ugye megtanultok végre védekezni?
2018. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tessék? Mindkét gyerekünk tervezett volt, most is szedtem fogamzásgátlót a szoptatás mellett. Szerintem ne akarj beszólni, amikor 0 információval rendelkezel.
2018. dec. 1. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 2 nap alatt elmúlt minden fájdalom csak vérzés volt 2 hétig.
2018. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Missed abom volt, a procedúra ugyanaz. Én már közvetlenül a műtét után sem éreztem fájdalmat, csak pár nappal később voltak mensi-szerű görcseim ahogy húzódott össze a méh. A vérzés folyamatosan csökkent, de ne ijedj meg ha utána ismét intenzívebben kezdesz majd vérezni, ez a méhösszehúzódástól és attól lesz, hogy záródik össze a méhszáj. Szerintem 1-2 nap pihenés elegendő, hogy regenerálódj, én a lelki okok miatt voltam két hétig otthon.Ítélkezni nem fogok, de kitartást neked!
2018. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Az első naptól kezdve úgy csináltam a dolgaimat mint előtte. Kiengedtek a kórházból, délután már mentem a lányomért az oviba. Aztán vásárolni. Az élet nem áll meg, és neki sem mondhatom, hogy anya most fekszik egy hétig. Szinte csak apró görcseim voltak mint a mensinél, azzal sem szoktam pihenni, és az orvosom se mondta hogy muszáj utána pihenni, a többi szükséges előírást betartottam, mint 2 hétig nincs kádban fürdés, nincs nemi élet, emelgetés, stb.

Amúgy meg szerettem volna ezt a babát, egyéb ok miatt kellett elvetetni, így ha otthon fekszem és ezen rágódok, az sokkal nehezebb lett volna nekem, mint így, hogy teszem a dolgomat.

2018. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

Szia, nekem is három pici kisgyermekem van, mint neked, hasonló korkülönbséggel. A harmadik lett a legszebb és legaranyosabb.


Nem beszélve arról, hogy havi 100 ezr Ft adókedvezmény jár 3 gyerek után és 50 ezer Ft családi pótlék havonta.

2018. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Egy jó cikk neked:


[link]

2018. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel semmiféle adókedvezmény, vagy hogy mennyire járnánk jobban anyagilag. Szerintem gyerekvállalásnál az utolsó szempont a pénz. Mi nem akartunk 3. gyereket, nem fogom tönkretenni a családomat emiatt.
2018. dec. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!