Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mire kell számítani abortusz...

Mire kell számítani abortusz után ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Fizikailag, lelilek, kontroll?
2022. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fizikailag

Kontrolra 4-6 hét múlva kell mennem

2022. jan. 26. 21:03
 3/6 A kérdező kommentje:
A görcsök mikor kezdődnek ?
2022. jan. 26. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem missed volt, és 14 héten abortusz, de nem igazán görcsöltem.
2022. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Angliában volt abortuszom.

7. Héten végezték el, hétfőn lesz 2 hete

Nekem alig volt vérzésem, most is csak enyhe barnázás van.

A hányinger már másnap elmúlt, görcsök enyhék voltak, rá 3 napra hajnaltól volt egy erősebb menstruációs görcs, de az is elmúlt még délelőtt.

Lelkileg viszont nagyon nehéz nekem, mivel már van egy fiam és az egészségem nem engedhette meg az újabb baba érkezését.

2022. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem másfél hete volt.

A görcsök nem állandóak és nem erősek, ahogyan a vérzés sem - ez utóbbi két napja nagyjából meg is állt, csak ritkán enyhe barna folyás.

Az első napokban fáradékony voltam, lassabban csináltam a dolgokat, illetve ilyenkor előfordultak rövidebb nem görcsös fájdalmak is, ezek sem túl erősen.

Nekem fizikailag más velejárója (eddig) nem volt.

2022. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!