Az abortusz minden esetben sikeres? Rengeteg olyat olvastam hogy valaki mégis terhes maradt

Figyelt kérdés
Valaki járt már úgy hogy sikertelen volt az abortusza?

2022. jan. 27. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
99%

hol olvastad azt a rengeteget? Belinkelsz egyet ?

23 eve dolgozok egeszsegugyben de egy esetrol sem hallottam.

2022. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Persze, meg minden 2. Gumi kiszakad és majdnem mindenki fogamzásgátló mellett lesz terhes....

Nem kell mindent elhinni, itt meg főleg nem.

2022. jan. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen, van ilyen, ritkán de előfordul.
2022. jan. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Azert nem olyan gyakori, hogy rettegni kéne tole. Magyarorszagon evi 23000 abortuszt vegeznek, ez a 90-es evekben évi 90-ezer volt es fokozatosan csokkent. Én egyetlenegy esetrol hallottam az elmult 30 évre visszamenoleg, az is kulfoldon tortent - az anyuka meg is szulte a gyereket /aki egeszseges/, és a mai napig hálás ezért annak a nogyogyasznak, aki annó kezdo orvos korában mutotte. /igen, tudom, ma muhibaper lenne belole, de ez tenyleg valós sztori/.
2022. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Manapsàg szinte lehetetlen..


A mi születésübkkor 30-40 éve még simán


Van is “túléltem az abortuszt” közösség, de ez világszintű..

2022. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen régen fordult elő elvétve mikor még nem vákummal, hanem műszeresen végezték és ultrahang se volt még sok helyen, hogy normális kontrollvizsgálatot tudjanak végezni. Ma már ilyen teljesen kizárt. Régen is csak pár eset volt a világon.
2022. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen, vannak ilyen esetek. A sikertelen abortuszból születő babák az ún. abortusztúlélők. Az egyik leghíresebb közülük Gianna Jessen, akivel az anyja 7,5 hónapos várandós volt, amikor a sikertelen abortusz történt. De híres magyar abortusztúlélő Téglásy Imre. Van egy amerikai szervezet, a "Faces of choice", amely pont az ilyen történeteket, embereket gyűjti össze.
2022. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!