Mi az abortusz menete?

Figyelt kérdés

Már ott tartok, hogy az orvos elküldött az elbeszélgetésre, tehát terhesség megállapítása megtörtént.

Holnap megyek vissza a a jegyzőkönyvért, csekkért.

Elő vagyok már jegyezve, mivel 11 hetes vagyok, a műtétnél már 11 hét 4 napos leszek.

Az a kérdésem, hogy holnap az orvos megvizsgál vagy csak a csekket megkell mutatni és lefixáljuk az időt?



2022. febr. 6. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Bizottság előtt voltál?
2022. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha a családvédelmis elbeszélgetésre gondolsz akkor igen, holnap megyek vissza a gondolkodási idő után.
2022. febr. 6. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen arra.

Szerintem utána kapsz majd a dokitól időpontot, vizsgálat nem hiszem hogy lesz.

Bocsi hogy idekontárkodtam, nekem nem volt még abortuszom csak a tesómnak de neki a családvédelmisek után vissza kellett menni az orvoshoz és megbeszélték az időpontot.

2022. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Aznap mikor behivnak a kórházba, meg egyszer megnezik Uh-n. Utána felkuldenek egy osztályra. Megkapod a mehszajtagitot. Ha szültel már, akkor ez a rész kimarad. Ha tagultal utána visznek a mutobe, elaltatnak. Meg történik a műtét. Visszavisznek a szobadba, kapsz enni stb. Ha közel laksz úgy tudom hazamehetsz. Ha távolabb, akkor bent kell maradj másnapig.

Ui.: sztem egészen az altatás ig visszafordithatod az egészet.

2022. febr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 1Léna ***** válasza:
5%
Jól meggondoltad? Tényleg ezt akarod? Nics más lehetőség? Az apa is ezt akarja?😒
2022. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretném ezt, de nincs más megoldás. Örökre bennem marad és megbélyegzem magam vele, tudom, hogy egy élet és bűnösnek érzem magam már, de az apja, aki tagadja is, tönkretenni mindkettőnk életét.
2022. febr. 7. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem bélyegzel meg vele senkit.

Lépj túl rajta, és ne gondolj rá.

2022. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek a #7-essel, ha a jelen élethelyzetedben ez a legjobb megoldás, akkor ne foglalkozz senki véleményével, vagy bármilyen általánosítással.


A #4-eshez annyit, hogy de, az is kap méhszájtágítót aki már szült. Ez senkinél nem marad ki, maga a tágulás lehet gyorsabb maximum, de az én esetemben ugyanannyit vártak nálam, és egy másik lánynál, aki szült 1 éve.

2022. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem mi a búbánatnak kell minden nyamvadt abortusz kérdés alatt megjelenni a magzatvédőknek, hogy jajj biztos meg jaj így meg jaj úgy.. Felnőtt emberekről beszélünk, mindenki el tudja dönteni egy maga is, hogy számára mi a jó és helyes döntés!!

Az meg, hogy az “apa” (mondjuk egy abortusznál szó nincs apáról), mit akar ebből a szempontból kvázi lényegtelen, közös kellene nyilván dönteni, de a végső szó akkor is a nőé! Ha ő nem akarja, nem fogja megtartani, akkor sem ha a férfi akarná, ez van. Senkit nem lehet sem szülésre, sem abortuszra kényszeríteni.

2022. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!