Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e kulonbseg a teruleti...

Van-e kulonbseg a teruleti nogyogyasz illetve a maganklinikan vegzett abortusz menete kozt?

Figyelt kérdés

Feltetelezem a maganklinika dragabb, de ott is koteleznek a vedonohoz eljarni haromszor elotte?

Ez lesz az elso (es remelem utolso) abortuszom, szeretnek mielobb tulesni rajta.

Megtartani nincs lehetosegem.

Koszonom a valaszokat!


2008. nov. 13. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
szia. hát a mgán doki drágább,mig a másiknak annyit adsz amennyit nem sajnálsz.én nem magán dokinál voltam,de figyelt rám,mert pluszt adtam neki.Sajnálom hogy ez történik veled,mert borzasztó lesz.Én is átéltem,és nehéz feldolgozni.mennyi idős vagy? És a korod mennyi? A párod akarná,vagy senki nem akarja?
2008. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen mindegy. A síma kórházban is megölik a babát, meg a magánklinikán is. És remélhetőleg sterilizálnak is közben, hogy ne kelljen még egy életnek fizetnie a te felelőtlenségedért. És szabad lepontozni, nem érdekel.
2008. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Honnan veszi a második válaszoló a bátorságot arra, hogy valakit akit nem ismer felelőtlennek nevezzen??? HM?!? Mi van, ha amikor fogant a baba még lett volna lehetőség megtartani, csak közbe jött valami, halál eset, munkahely megszűnés, baleset, AKÁRMI!!! Hogy jön valaki ahhoz, hogy mások felett ítélkezzen?!?

Különben is nem az Ő dolga, aki kérdezett nem tudja megtartani és elég baj ez neki így is, anélkül, hogy bárki piszkálná. Nyílván nem jókedvéből kell elvetetnie a babát.

Csúnya dolog, de kívánom a "kedves" 2. válaszolónak, hogy legyen ilyenben része!!!

A kérdésre: Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. A tapasztalat azt mutatja, hogy a magánklinikán jobban odafigyelnek az emberre.

(Barátnőmet sima kórházban lek@rvázta a nőgyógyász, mert úgy gondolta, ha nem akar gyereket minek szexel...)de ez egy extrém példa.

2008. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha megteheted menj magánklinikára, ott emberségesebben bánnk majd veled, igaz jóval drágábban.Azt hiszem a körzeti védőnőt nem úszod meg.

Én nem bírálom a döntésedet, biztos komoly indok szól mellette. Sajnálom, hogy ez történik veled.

2008. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
2válaszadótól kérdezem: mit érteszt az alatt,hogy "remélhetőleg sterilizálnak is,hogy ne keljen még egy életnek meg fizetni" Ezt mire értetted?:S
2008. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

A 2. válaszolónak!

1. Honnan veszed a jogot, hogy megítélj ISMERETLENÜL másokat?

2. Hívő vagy? Ha igen, ezt a stílust nem tiltják odafennt?

3. Olvass inkább könyvet!

4. és azt kívánom Neked, hogy soha ne kerülj olyan helyzetbe, amikor ilyen döntést kell meghoznod!!!!

28 hetes

2008. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Tuti ég arra értette ez a kretén, hogy "pakolják ki" szegényt... Hogy ne eshessen még egyszer teherbe és ne kelljen még egyszer "megölnie" egy EMBRIÓT!!!! Amúgy mellesleg megjegyzem, hogy az abortusz jogi szempontból nem számít emberölésnek.

Emiatt végképp senkinek nem kell magát szarul éreznie, pláne akinek meg kell ezt a lépést lépnie.

Jobb lenne, ha megszületne a gyerek BETEGEN? vagy szar körülmények közé? Ne adj Isten ÁRVAHÁZBA?

Magánkórházban van, hogy a védőnőt is megkerülheted és nem kell hallgatnod a sok hülyeséget, amit papol.

Légy erős!

2008. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a valaszokat!

A kerdesekre valaszolva: 24 eves vagyok, egyedulallo.

Megeroszakoltak, igy estem teherbe. Ezert is szeretnem elkerulni a vedonot, mert nincs mit megbeszelni, es nem szeretnek egy idegennel errol tarsalogni.

A masodik valaszolonak meg ne kivanjatok semmi rosszat, eleg buntetes lehet neki onmagaval egyutt elni minden nap.

2008. nov. 14. 10:12
 9/11 anonim ***** válasza:
szia. sajnálom ami veled történt.A védőnöt szerintem nem fogod tudni elkerülni,mert néhány papirt,közte a jegyző könyvet is ott kell aláirnod,és ő ad csekket is.Kitartás:) szia
2008. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos egy nagyon közeli rokonomnak pont ma volt abortusza egy sima kórházban, de emberségesen bántak vele.
2008. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!