Missed ab/betegség miatti megszakítás után mennyi idővel lettetek újra terhesek?

Figyelt kérdés

A dokik 3 hónapot mondanak, a lelki része miatt viszont inkább fél évet. Jelenleg úgy érzem, akkor leszek nyugodt, ha újra velünk lesz és végre teljesen egészséges lesz.

Ti mennyi időt vártatok a próbálkozással egy ilyen dolog után?


2022. febr. 8. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos betegség miatt 13 héten szakították meg. Utána egyszer megjött,majd egyből terhes lettem. Azóta megszületett egészségesen :)

Nekem többen azt mondták,hogy testi szempontból egy menstruációt mindenképp meg kell várni, és könnyebb is lehet újra teherbeesni az ideális hormonszint,illetve az abortusz miatt felfrissült nyálkahártya miatt.

Lelkileg viszont egyéni,hogy ki mikor érzi magát újra készen. Én úgy éreztem,hogyha várunk a próbálkozással,akkor elengedem az egészet és nem kell gyerek.

Sajnálom, hogy te is átmentél ezen.

2022. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem betegsèg miatt szakìtotàk meg a terhessèget, hanem nem fejlődőtt a baba.

Orvos a kontroll utàn azt mondta, hogy amikor mi szeretnènk pròbàlkozzunk, nem kell vàrni.

Mi egy ciklust vàrtunk, december elejèn műtöttek ès januàr közepèn megfogant a lànyunk.

2022. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Missed ab volt, 9 hetesen elhalt.

Műtet után 1 mensit megvartunk, 29napra meg is jött, utana belevagtunk. Masodszorra is megjött, a 3.viszont nem.


4 hónapos azóta.

2022. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Missed ab után 2 hónapot vártunk, utána kezdtünk bele, 3 hónap volt, mire sikerült.
2022. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!