Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet pszichés...

Mi bajom lehet pszichés gyógyszereim hirtelen megszakításától?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valaki tapasztalt már ilyet kérem írja meg nekem.

Reggel szedek Kventiax 25mg, Lamolep 100mg, Xanax 0,5mg, Velaxin 75mg tablettát amit a mai napon már nem vettem be. Esti adag pedig Kventiax 200mg, Lamolep 150mg, Xanax 0,5mg. Mi nagyobb gond lehet belőle?

Most amit érzek az enyhe szorító fejfájás, erős gyengeség, kis remegés.



2014. máj. 5. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne tegyél ilyet, mert amit most érzel, az csak a kezdet. A mentő fog elvinni.

Nekem pl. agyvérzés-szerű tüneteim is voltak, amikor elhagytam egy-két gyógyszer szedését.

2014. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszatér a betegséged, és sokkal rosszabb lesz, mint előtte volt. Ezeket a gyógyszereket be kell szedni, ahogy az orvos rendelte.
2014. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elvonási tünetek. Ilyen "gyógyszereket" csak fokozatosan szabad abba hagyni.
2014. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. En a Lamolepet abbahagytam hirtelen es olyan melydepresszioba zuhantam hogy majdnem felakasztottam magam. Nem tudom h fokozatos csokkentessel is ez tortent volna vagy nem, de a hirtelen abbahagyas tuti a legrosszabb.
2018. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!