Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha párkapcsolatban becsúszik...

Ha párkapcsolatban becsúszik a gyerek miért a nő fizeti egyedül?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatra értem, ahol becsúszik a nem kívánt gyerek. Persze anyagi helyzettől is függ, de a férfi miért nem érzi kötelesnek, hogy legalább valamennyit beleadjon?

2022. febr. 22. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Normàlis embereknèl ez nem ìgy működik. Fele-fele anyagi felelőssèg.
2022. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor van párkapcsolat, vagy nincs?
2022. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy miből vonod le ezt a következtetést.

Értem én, hogy a férfiak sokszor nem tisztességesek, erre számtalan példa is van, ugyanakkor az eddigi párkapcsolataimban nem volt olyan pasi, akivel nem beszéltük volna meg, hogy mi történik ha becsúszik és az miként lesz finanszírozva. Az én kis birodalmamban ez szokás.

Ahogy itt is sok emberrel beszélgettem abortusz témakörében és a legtöbb embernél úgy vettem ki, hogy igenis van felelősségérzet és felesbe befizetnének.

2022. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Na itt most azért keverjük a szezont a faxommal. Az abortusz fizetésre valóban nem kötelezhető egy férfi se, viszont a legtöbb, akit ismerek önként és dalolva adná oda a teljes összeget, csak ne szülessen meg a nem kívánt gyerek.

A viszont már megszületett gyerekről köteles gondoskodni, ha akarja, ha nem, mert a törvény így rendelkezik. Ha az anya nem akarja ezt peres úton behajtani rajta, az az ő döntése, de a férfinak nincs választása ebben az esetben.

2022. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem a pasik többsége inkább odaadja a lóvét az abortuszra, ha felveted neki, hogy ha nincs pénz, akkor marad a kölyök, és majd fizetheti a gyerektartást:D
2022. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Azért, mert a férfiaknak katonáskodniuk kell és még a tökönrúgás is milyen fájdalmas. Brühühühühüüüü. Szegény pasik
2022. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Vagy csak csóróval nem kéne kezdeni.Ha még a 40 ezres abortusz is sok nehogy megmaradjon véletlenül az a gyerek..
2022. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
25%
Nagyjából így szokott lenni, minden nö magának szül.
2022. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Egy normális férfi vállalja az egész költséget. A nő része az az undorító, megalázó procedúra, amin keresztül kell menni, továbbá a műtét, ami megint csak nem túl kellemes. A férfinak szerintem megéri, hogy megszabadul a nem várt gyerektől.

N

2022. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha te akarod elvetetni miért a pasi fizessen bele?
2022. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!