Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy működik a terhesség...

Hogy működik a terhesség megszakítás a 14-15. héten?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy beteg sajnos a babám.
2022. márc. 19. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan úgy, mint a 12.hét elött
2022. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ismerősömnek meg kellett szülni a beteg babát.
2022. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, így is elég nehéz.
2022. márc. 19. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

14.héten még abortuszom volt

Én ezért is csináltam amyai vér tesztet, 13.héten meg volt hogy baj van, a szuri is 4 nap alatt meglett, mert a hibás gént nézték meg van e. Felhívtam a dokim hogy nálam a genetiksi papír, mondta vasárnap este memjek be kaptam tágító pálcát, semmit nem éreztem(4.baba lett volna), másnap meg is volt a műtét ha nem csúszik át délutánba haza is mehettem volna.

2022. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
20.hétig nálunk műtettel veszik el, utána kell szülni.
2022. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a 15. héten csinálták, meg kellett szülni. Tágítót kaptam előző este, mivel előtte csak császárral szültem. Majd másnap reggel vénásan oxitocint, ami megindította, délutánra lett meg, majd műtéti úton befejezték, azaz kitisztították.
2022. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!