Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miskolcon van magán klinika ,...

Miskolcon van magán klinika , ahol abortuszt végeznek?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes terhes vagyok.,1,5 éves kisfiam van, nagyon szégyenlem magam, hogy ez meg történt, és a szívem is szakad meg, hogy ennél a döntésnél maradtam. Kérem csak olyan kommentenjen aki a kérdésemre tud választ adni. Magam allat vagyok eléggé, nem kell hogy még belém rugjatok. Köszönöm a segítséget.
2022. jún. 5. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Sehol sincs olyan magánklinika, ahol abortuszt végeznek. Nem tudod megkerülni a hivatalos utat.
2022. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%

Megszülöd, majd az anonim inkubátorban hagyod.

Még mindig jobb megadni neki a lehetőséget egy jobb életre, mint megölni/megöletni.


Vállald érte a feleősséget

2022. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

#1 nem kell téves infót terjeszteni, kismillió magánklinikán végeznek abotuszt Magyarországon, ahol az állami egészségüggyel azonos feltételek mellett végeznek abortuszt.


Kérdező, Miskolcra ezt találtam:

[link]

De ahogy néztem, a műtéti beavatkozásokat Budapesten, a Róbert Magánkórházban végzi.

2022. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Doszka (#2) a Kérdező a világon SEMMIT sem nyerne vele, sőt...
2022. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező, ha mégsem találnál privát klinikát, akkor tudd, hogy abban a kórházban sem fognak elítélni érte, ahol a kisfiadat szülted. Senki nem fog rossz szemmel nézni rád, mert 1,5 évvel a szülés után abortuszra mész (gondolom ettől félsz). Idióta ápolók mindenhol vannak, de azoknak önmagukkal van bajuk, nem veled.
2022. jún. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5/5 pontosan. Gondoltam így kerülöm a szemre hányást.
2022. jún. 6. 03:52
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, hiába mész magánba, a csvsz-hez akkor is menned kell kétszer. Egy magán abortusz nem olcsó mulatság, olyan 150 ezer minimum. Olcsóbb lett volna védekezni:-(
2022. jún. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Magànban is ugyanazok a feltételek vannak, csak fizetsz is érte.
2022. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
De miért szégyelled magad, hogy "megtörtént"? Megcsaltad a férjed, vagy mi?
2022. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

2 Hát persze, hisz vállalni 9 hónap terhességet, egy embertelen fájdalmas szülést és az esetleges maradandó szövődményeket sokkal jobb, mint egy kb fél órás kis műtét.. Jaa, nem. Senkitől nem várható el, hogy ezt önként es dalolva bevállalja, miközben ő maga nem akarja! Joga van abortuszra menni, ennyi. És nem megöleti, abortálja, továbbra sem ugyanaz a két dolog.

Azt pedig, hogy miért kíván vagy épp nem kíván felelősséget vállalni, majd ő maga eldönti, ezt baromira nem a te tiszted megállapítani. Egy nem kívánt terhességnél amúgy véletlenül sem csak és kizárólag a megtartás a felelősségvállalás, bármennyire is szeretnék néhányan ezt hinni.

2022. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!