Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miskolcon van magán klinika ,...

Miskolcon van magán klinika , ahol abortuszt végeznek?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes terhes vagyok.,1,5 éves kisfiam van, nagyon szégyenlem magam, hogy ez meg történt, és a szívem is szakad meg, hogy ennél a döntésnél maradtam. Kérem csak olyan kommentenjen aki a kérdésemre tud választ adni. Magam allat vagyok eléggé, nem kell hogy még belém rugjatok. Köszönöm a segítséget.
2022. jún. 5. 22:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha mégis úgy döntesz, h feljössz Budapestre, a Róbert Magánkórház tényleg nagyon jó. Olyan kedves és segítőkész mindenki, h el is felejted, miért vagy ott.
2022. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
52%
#19, tudsz annál nyomósabb okot az abortuszra, mint ha valaki NEM AKAR gyereket??? Miért hiszik az egyesek, hogy joguk van beosztani más életét, másra kötelességet és felelősséget eröltetni??? Miért lenne valakinek lelkiismereti válsága attól, mert nem szül meg egy gyereket, akit NEM AKAR???
2022. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Kedves eddigi hozzá szólok.. Igazából nem is tudom mit írjak, nem írok külön, külön. Köszönöm a normális, és nem támadó, okoskodó kommenteket

. Az okoskodó, és párkapcsolati meg lakás stb való hozzá szokásokra nem reagálok.. Mert minden Magánügy.. A kérdesemre válaszolt volna mindeki, ahelyett hogy kerdezoskidik, meg etelkezik. Aki meg nem tud válaszolni, az csak simán lapozzon tovább, és a saját életével kezdjen el foglalkozni. Nem védekeztem, hát így jártam, nem akarom meg tartani, hát ez az én dolgom. kérdésre kérdésre? Kedves kommentelok... Jaj

😀 Itt hagyom még nektek, pár napra tudjátok beszélgetni. Mert választ nem igazán kaptam :). Nem lesz magán klinika, ki bírom az ítélkezést 1.napig

💪

2022. jún. 11. 02:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!