Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miskolcon van magán klinika ,...

Miskolcon van magán klinika , ahol abortuszt végeznek?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes terhes vagyok.,1,5 éves kisfiam van, nagyon szégyenlem magam, hogy ez meg történt, és a szívem is szakad meg, hogy ennél a döntésnél maradtam. Kérem csak olyan kommentenjen aki a kérdésemre tud választ adni. Magam allat vagyok eléggé, nem kell hogy még belém rugjatok. Köszönöm a segítséget.
2022. jún. 5. 22:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon ügyes vagy 11, sikerült amúgy felfogni végre, hogy a kérdező éppen az abortuszt kívánja vállalni? Miért nem mész a szánalmas magzatvédő rizsáddal oda, ahol érdekel is valakit?

Semmiféle terhet nem kell viselnie, óriási tévedésben vagy, ha azt hiszed minden abortuszon átesett nő élete végéig teherként és valami szörnyű bűntettként éli meg a műtétet. És bármennyire is próbálkozol itt a kamu dumáddal, azt az embriót nem darabokra szaggatják, lehet nem ártana gondolkodni, mielőtt kinyitod a szád. Azt meg se említve, hogy az abortusz pillanatában az embrió/magzat annyira fejletlen, hogy NEM ÉREZ semmiféle fájdalmat, mert az idegrendszere messze nincs kifejlődve eléggé ahhoz, hogy bármit is érezzen. Ülj le, egyes.

2022. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%

11: "óriási tévedésben vagy, ha azt hiszed minden abortuszon átesett nő élete végéig teherként és valami szörnyű bűntettként éli meg a műtétet"


Ez igaz, de a kérdező könnyen lehet, hogy így érzi: "és a szívem is szakad meg, hogy ennél a döntésnél maradtam".

Ezt ő írta a nyitóban. Ezért is kíváncsi volnék, miért nem tartja meg, ha ő maga is érzi, hogy traumatizálni fogja az abortusz.

2022. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
#13 "És sehol se jött ki egy darabban a magzat." - És akkor mi van??? Egyébként dehogynem, a gyógyszeresnél... ami ellen pont a vallásmaffia tiltakozik a legélénkebben...
2022. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
9/14 dehogy csaltam. 😀 Azért szégyellem, mert tisztában vagyok vele, hogy védekezni kellett volna, hiszen, 29 éves vagyok van egy 1,5 éves kisfiam,és nem készültem fel, és nem szeretnék újra kezdeni mindent elölről. IGEN EL LEHET EZÉRT ÍTÉLNI, MEG ÉRTEM. ÉS PONT EZÉRT KERESTEM MAGÁN KLIKIKAT, HOGY EL KERULJEM A SZÍDÁST.
2022. jún. 8. 22:22
 15/23 A kérdező kommentje:
10/15 köszönöm. Igazság szerint senki nem ismeri az életem. De a 2 én sem értem. Anya vagyok, és nem egy olyan ember aki inkobatorva tenné 9honapig hordott, meg szült babáját.!!! Úgy gondolom azért van 12 hetes korig veszik el, mert még nem fejlett. Sok oka van amiért így döntöttem. Sajnálom. És bocsánat.
2022. jún. 8. 22:30
 16/23 A kérdező kommentje:
Jézusom mi folyik itt. 13 te egyébként normális vagy? Ki kérte, hogy írd le a folyamatot? Eszem meg áll, írtam csak a kérdésre kérek választ. Kíváncsi vagy miért maradtam ennél a döntésnél? Pont neked semmiféle képen nem írnék erről. Sőt részletesen senkinek mivel itt senki nem áll olyan közel hozzám,hogy a magán életéről többet mondjak a kelleténél. De elegedj meg annyival, hogy nem kívánt terhesség, és szégyellem magam amiért nem védekeztem.. És a kicsiért a "szívem" szakad meg igen mivel már van egy gyermekem tudom a folyamatot, az érzést stb stb. De így döntöttem, és kész! Túl fogom élni, és túl kell! Lehet lesz némi lelkiismeret furdalasom, de majd idővel el múlik. Minden mulandó.
2022. jún. 8. 22:42
 17/23 anonim ***** válasza:
Sikerült találni magánklinikát?
2022. jún. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%

(Nem én vagyok a hóbortos magzatvédő!)

Amúgy miért nem védekeztél? Van egy olyan tévhit, hogy a szoptatás fogamzásgátló hatású. Ugye nem ennek dőltél be?

2022. jún. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18%

Tehát csupán azért vetetnéd el, mert nem szeretnéd elölről kezdeni a szoptatást, pelenkázást, éjszakázást egy újabb gyereknél?

Miközben stabil párkapcsolatban élsz, lakásviszonyaitok rendezettek?

Hát, tégy belátásod szerint - és viseld a lelkiismereti következményét.

2022. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

Ja, csupán “csak” amiatt veteti el, mert nem akar újabb gyereket, valóban micsoda szörnyű dolog “csupán csak” egy ilyen mellékes dolog miatt abortuszra menni..🤦🏻‍♀️

Totálisan lényegtelen a stabil párkapcsolat, a saját lakás, a rendezett anyagi körülmény (amúgy mégis hol írt bárhol olyat a kérdező, hogy ezek mind adottak..??), ha eleve nem akar (még egy) gyereket az adott nő! Ugyanis az első és legfontosabb, hogy akarja-e. Ha nem, akkor lehet milliárdos is, az ezen mit sem fog változtatni.

2022. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!