Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nagyon megbántam az abortuszt,...

Nagyon megbántam az abortuszt, pszichologús nem segít, ti, hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Fél éve volt a műtétem , minden reggel, napközben, este sírok azóta is. Nagyon megbántam és igen megérdemlem, hogy fájjon. Pszichológus nem segít, beszélni nem beszélek róla senkinek. Egy depressziós nő lett belőlem. Mindig életvidám voltam. Már az öngyilkosságon gondolkodom, nem viselem el a fájdalmat .


Kérlek Titeket akik most gondolkodnak az abortuszon NE TEDD MEG!! A velejáró fizikai fájdalom nem volt ennyire fájdalmas mint a lelki!!!! Ne tedd tönkre magad te is !


2022. jún. 21. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
84%

Volt oka annak, hogy elvetetted.

Ha nem tetted volna, valószínűleg most mégjobban sírnál.

2022. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
82%

Feltételezem, hogy érett felnőtt nő létedre mérlegelted a lehetőségeidet, és az adott helyzetben az abortusz tűnt a legjobb megoldásnak.

Ezt tartsd szem előtt. Lehet, hogy most a ködtől nem látod a valóságot, de ha megtartottad volna, mégrosszabb lenne.

2022. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
70%
Napi abortuszellenes? Senkit nem veszel rá a baromságaiddal, hogy kihordjon egy gyereket, ha nem akarja. Miért vetetted el, azt a részét még nem találtad ki, igaz? Várj kitalálom. Nem volt munkahelyed, pasid is ott hagyott, de inkább egyedül is bevállaltad volna. Uncsi…
2022. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
83%
Ezt csak úgy tudod magadban megrágni és kiköpni, hogy elfogadod, hogy akkor úgy döntöttél. Akkor véges döntést hoztál, olyat, ami visszafordíthatatlan, megtetted, valahogy ezen az úton kéne elindulni a szakemberrel. Nekem is volt, 12 évvel ezelőtt, én még a műtét előtt végiggondoltam ezeket, utána már nem nagyon emésztettem magam. Nem akartam akkor és ott még gyereket.
2022. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 Drakula ***** válasza:
57%

3-as Vannak nők akik tényleg éreznek lelki ismeretfurdalást emiatt.

Nem kell mindenhol az ellenséget látni...

2022. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 Drakula ***** válasza:
92%
Bár tény hogy nekem is gyanus...
2022. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
21%
Ez csak egy gyerekkezdemény, nem ember. Bármennyit csinálhatsz még.
2022. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
62%

Ki merem mondani névtelenül:

én meg azt bántam meg, hogy nem mentem abortuszra. Én majdnem 9 éve sírok naponta, te meg nemsokára túl leszel az egészen.

2022. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:

Utolsó: azért, mert a párom azt mondta , hogy vagy ő vagy a gyerek. 4 hónap után estem teherbe amikor először nem védekeztünk. Évekig “nem lehet gyerekem” tudatban éltetett a nődokim. A páromat szerettem nagyon , most is szeretem (igen együtt vagyok vele azóta is ). Jelenleg szedek fogamzásgátlót de szeretném hamarosan abbahagyni ..csak tőle meg félek mit mond majd.

Akkor a műtét után nagyon utáltam, haza is zavartam de ő kitartott és “elviselte” a pár hét “*zar dobálásom” felé. És tett érte sokat, hogy újra szeressem, szerelmes legyek. Jelenleg 2-3 év múlvára tervezzük a bébit de én akkor is bánom, hogy januárban ezt tettem. ( anyagi,lakhatási gondok lettek volna amúgy - de azóta nekiálltunk épitkezni és a babaszoba bele van számolva - )

2022. jún. 21. 20:28
 10/82 A kérdező kommentje:
Tehát nem vagyok ellene csak nagyon megvisel. Biztos megoldottuk volna akkor is :(
2022. jún. 21. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!