Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van itt olyan, aki abortusz...

Van itt olyan, aki abortusz után pszichológushoz járt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én, missed abom volt. Nagyon rossz műtétélményem volt. Nem altathattak.
2018. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, nekem kettő volt huszonévesen, és sokkal később borultam ki tőle. Jártam pszichológushoz meg minden, de még most is iszonyúan bánom. Ha érdekel, írj privit, szívesen válaszolok.
2018. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves Utolsò!

Segített a pszichològus?

2018. júl. 13. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Hát, valamennyire talán igen. De nekem sokkal többet segített az, hogy közben megerősödött az Isten-hitem. Így már biztos vagyok benne, hogy a picikéim (kettő volt sajnos egymás után) fönt vannak a mennyben. És nem haragszanak. Már Isten sem. Csak én magamra.

Viszont tervben van,hogy elmegyek az alábbiak közül az egyik olyan hosszúhétvégére, ami kifejezetten abortusz miatt bánkódó nőknek szól. Egyáltalán nem csak hívőknek ajánlják, bár hívők csinálják mindkettőt. Az egyik neve "Ne félj, nem ítéllek el!", a másik a [link]

Mindkettőt nagyon elhivatott, csupaszív emberek csinálják. Remélem, segítettem!

2018. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem marciusban volt abortuszom azert mert a parom nem akarta a babat. Azota nagyon melyre kerultem. Akarhanyszor megjon a menzeszem es latom hogy verzek sirogorcsot kapok. Parommal a mai napig veszekszek ez miatt.Nagyon bant a dolog es keptelen vagyok feldolgozni. Utalom magamat amiert nem mondtam neki hogy NEM megyek. 5 honapos terhes lennek.... en azert nem akarok orvoshoz menni mert nem akarom hogy gyogyszerekkel tomjenek tele.Nyugtato vagy kedelyjavitok. Viszont nem tudom mi segithet.Legszivesebben meghalnek.... iszonyatosan faj hogy ilyen dontest hoztam. Soha nem bocsajtom meg magamnak. Azota fogytam is 6kg-t.... :((
2018. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös nagyon rosszul tudod. Akit te mondasz, az a pszichiáter, de a kérdező pszichológust kérdezett, akinek viszont nincs jogodultsága gyógyszert adni.
2018. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok döntést meg lehet bánni, de hidd el, sokkal jobb azt bánni, hogy nem lett gyereked, mint azt, hogy lett... Rengeteg nő szenved és arc és név nélkül meri csak elmondani, hogy jobban szenved anyaként.

Szerintem nincs jó megoldás. Ha megszületik és árvaházba adod, hidd el még jobban bántana, hogy él egy gyereked ezen a földön.

Akkor, abban a helyzetben, azzal a tudással amid akkor volt, ezt találtad a leghelyesebbnek. Közvetlen környezetemben tudok 3 olyan esetről, ahol az abortusz volt a legkisebb rossz...(pl. bántalmazó kapcsolat).

Hidd el sok szar sors van... Lehet, hogy ha te is benne ragadsz egy kapcsolatban ahol nyomorban éltek és a férjed alkoholista, örülsz annak, hogy van lehetőséged az abortuszra.

2022. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!