Mit gondolsz az amerikai abortusztörvényről? Mi állhatott eme döntés hátterében?

Figyelt kérdés
Röviden a tagállamok innentől kezdve betilthatják az abortuszt...

2022. jún. 25. 12:43
1 2
 1/14 Pelenkásfiú válasza:
89%
Nem kell ehhez Amerikáig menni.. Lengyelország..?
2022. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nagy tévedésben van, aki azt hiszi, hogy ezt nők tömegei fogamzásgátlási módszernek használja. Ez a saját testük feletti rendelkezés korlátozása. Egy bigott barbár rendelkezés, hogy ezt betiltják. Undorító.
2022. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

3.-ra.


És akkor miért nem legális az eutanázia?

2022. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

4-es: szerintem azt is legálissá kéne tenni.

Tudom, hogy sokan mást gondolnak róla, de a legtöbb egészségügyi dolgozó tudja, hogy egyébként ez nem lenne egy rossz dolog ha megvan kiváltó indok.

2022. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
4 én is eutanázia párti vagyok. Szerintem az embernek meg kellene hogy legyen a joga, hogy rendelkezzen a saját életéről. És ha az eutanázia nem is legális, ha valaki meg akar halni, akkor öngyilkos lesz. De abortuszhoz jutni már nehezebb. És akkor is az ilyen-olyan kétes helyeken fognak a nők ilyen megoldásokhoz jutni, aminek az lesz a vége, hogy ők is meghalnak. Szóval az élet védelmében nem csak egy sejtcsomó fog “meghalni” de teljes értékű felnőtt emberek is. Mindamellett, hogy bármikor bárki lelövöldözhet iskolákban 50 gyereket. Tényleg szánalom ami az USA-ban megy. Gyalázat
2022. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
#7 melyik a gyakoribb? Amikor a nő nem akarja a gyereket, a pasi igen, és így megy abortuszra, vagy amikor a nő szeretné, a pasi nem, és a pasi csak úgy lelép, nem fizetve semmit? Hmm?
2022. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Dikk, hol a válaszom?
2022. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 belapus válasza:
90%

Egy konzervatív ( némelyek talán szélsőségesen is ) testület döntése.

Elképzelhető, hogy akár jelentős hatással is lehet a következő választások eredményére is.

Érdekesség, hogy ez a döntés nem köthető kizárólag a jobboldalisághoz.Emlékezzünk csak a Ratkó-korszakra Magyarországon vagy Ceaușescu Romániájára.

2022. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
97%

Tombol a kultúrharc.


Furcsának találom azonban, hogy bármelyik oldal csak akkor tekinti legitimnek az alkotmányos intézményeket, ha olyan emberek ülnek benne, akiknek az ideológiája velük azonos.


A jobboldal nem tekinti legitimnek azt a bíróságot, amelyben progresszív baloldaliak ülnek többségben; a progresszív oldal nem tartja legitimnek azt a bíróságot, amelyben konzervatívok ülnek többségben.


Azért néhány évtizeddel ezelőtt volt az intézmények tekintélye terén konszenzus...

2022. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Röviden az, hogy a politikusok nagyrésze férfi.
2022. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!