Hogyan tudtatok túllenni lelkileg az abortuszon?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ez volt az egyetlen jódöntés az én esetemben, de lelkileg nagyon nehéz még most is pedig már majdnem 1 hónapja volt

2022. jún. 25. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Itt sajnos szét fognak szedni.

Jobb ha nem nézed a válaszokat.


Egyébként a legegyszerűbb a pszichológus.

2022. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Én úgy,hogy így mindenki jobban járt.

Én mert nem megy mégjobban rá a testem, lelkem.

Az a lelek is, mert olyan családhoz kerül talán, ahol szeretik, mindent meg tudnak adni neki.

A ferjem is, mert nem lesz belőlem egy sárkány, zombi, stb, nem megy ra a házasságunk

Illetve a gyerekeim is (2) mert nem kell mégtöbb fele osztani a figyelmet/pénzt.


Ha ennyire nem megy, szerintem is pszichológus.

2022. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Egy hónap még nagyon rövid idö, az természetes, hogy még nem vagy túl rajta.

Ha még pár hónap múlva is ennyire problémás lesz, akkor tényleg keress meg egy pszichológust.

2022. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Úgy, hogy elfogadod amit tenned kellett.Nekem nem volt abortuszom, viszont minden olyan dolog miatt sokáig depis voltam amit elbaxtam az életemben. El kell fogadni ha hibázik az ember, és azt is ha a hiba után helyesen cselekszik, vagy legalább próbál akkor is ha ez olyan komoly dologgal jár mint az abortusz.Ha tudod hogy jó döntést hoztál, akkor el kell tudnod fogadni és megbocsátani magadnak.
2022. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat nekem is van már 3 gyermekem. Most tervezek visszatérni a munka világába nagyon nem babázós életszakaszban vagyunk már ezért is döntöttünk így
2022. jún. 25. 14:55
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Már előtte “megbeszéltem” magammal, hogy ez egy véges, visszafordíthatatlan döntés, ennek tudatában intéztem az ezzel kapcsolatos eljárást. Én akkor tényleg nem akartam gyereket, nem akartam vállalni az ezzel kapcsolatos felelősséget. Azóta 12 év telt el, már van egy kisfiam. Ha valakit a környezete presszionál úgy, hogy közben ő akarja a babát, az kemény dió lehet utólag.
2022. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1%
Hát ez jó lecke volt gondolom a védekezésről. 4 gyerek után ideje megtanulnod.
2022. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7.a körülményekről fogalmad nincs nem ez volt a kérdés
2022. jún. 25. 15:59
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
7, annyira bírom amikor olyanok akarnak okoskodni, akiknek fogalmuk sincs mások élethelyzetéről.
2022. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

5 abortuszom volt - egyik sem zakkantott meg lelkileg

miért kellene ???

nem az abortuszt kell elfogadnod hanem hogy hoztál egy döntés ! vagyis a saját döntésedet kellene hogy lezárt azzal h ennyi vége. meghoztad megtörtént - van tovább - élj!


és mielőtt megköveznek van 3 gyerekem...

2022. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!